Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Makijaż na dekolcie - czy warto?

Makijaż na dekolcie bardzo często jest stosowany przez gwiazdy wielkiego formatu, jest to sposób na podkreślenie biustu, naszym zdaniem sposób ten jest dobry wyłącznie do sesji zdjęciowych. W ten sposób bardzo łatwo ubrudzić biustonosz czy odzież, a niestety makijaż nie jest zbyt łatwy do usunięcia. Jeśli więc chcemy mieć piękne zdjęcia to jak najbardziej można wykorzystać ten trik, natomiast do powiększenia biustu na co dzień czy na różnego rodzaju okazje zalecamy stosowania biustonoszy, które świetnie radzą sobie z podkreślaniem kobiecych wdzięków. 

Biustonosz push-up 

Jest to świetna alternatywa dla kobiet z małym biustem, nie musimy spędzać godzin na odpowiednim przygotowaniu makijażu dekoltu, będąc szczerym mając do wyboru push-up a makijaż nie tylko na twarzy, a jeszcze na dekolcie z pewnością wybierzemy push-up. Już sam makijaż twarzy jest dla nas często męczący, co dopiero dekolt. Staniki push-up są tak skonstruowane by jak najbardziej podkreślić i powiększyć piersi, jeśli więc nie mamy blizn i nasz dekolt wygląda dobrze, po co dodatkowo zakrywać go warstwą podkładu. 

biustonosz push-upbiustonosze push-up

Biustonosz samonośny push-up 

Często zdarza się, że kobiety stosują podkłady na dekolcie gdy ich kreacje niezbyt dobrze wyglądają w połączeniu z biustonoszem, jest jednak na to inne rozwiązanie - biustonosz samonośny, który nakleja się na skórę. Dobrej jakości biustonosze samonośne są naprawdę komfortowe, warto jednak poszukać odpowiedniego modelu, kupując najtańszy model możemy trafić na złej jakości klej podrażniający skórę, a w takim wypadku naszym zdaniem już lepiej postawić na podkład, który podkreśli piersi. 

Sprawdź biustonosze na naszej stronie, pamiętaj że każda kobieta jest piękna, jeśli chcesz podnieść czy wyeksponować swój biust zrób to za pomocą biustonoszy, jest to najlepsze możliwe rozwiązanie.