Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jak ukryć wystający brzuszek?

Wystający brzuszek to zmora większości kobiet, bardzo ciężko osiągnąć efekt płaskiego brzucha, jest do tego potrzebna przede wszystkim odpowiednia dieta i ćwiczenia. Nie każdy ma na to czas, dlatego dziś omówimy jak zamaskować wystający brzuszek. 

Najlepszym sposobem na maskowanie wystającego brzucha jest jego zakrycie dopasowaną bielizną z wyższym stanem. Dzięki temu nawet pod obcisłą sukienka nasze ciało będzie prezentować się dobrze. Jeśli zależy nam na seksownej bieliźnie wybieramy modele, które odwrócą uwagę od brzuszka, a podkreślą mocniej górne części ciała lub szczupłe nogi. Aby to zrobić należy wybierać bieliznę bez wzorów, a przynajmniej dolną część czyli majtki, aby podkreślić nogi możemy dobrać do bielizny pończochy. A w przypadku podkreślenia brzucha wystarczy wybrać stanik z koronką lub falbanką czy sporą ilością wzorów. 

Jeśli zależy nam na ukryciu brzucha po to by kreacja wyglądała lepiej na ciele możemy również zastosować bieliznę wyszczuplającą, która bardzo skutecznie wyszczupli ciało i ukryje niedoskonałości. Są to modele z wyższym stanem, które zakrywają i modelują brzuch. Pragniemy jeszcze przypomnieć, że każda kobieta jest piękna, bez względu na to czy mamy niedoskonałości czy nie, powinniśmy się akceptować takie jakie jesteśmy. Dbać o swoje zdrowie i ciało, warto wprowadzić do swojego żywienia zbilansowaną i zdrową dietę. Aby pozbyć się wystającego brzuszka zrezygnujmy z makaronów, bułek pszennych,  fastfoodów i sosów, efekty zobaczymy szybciej niż nam się wydaje. 

bielizna modelującabielizna modelująca

Zobacz bieliznę wyszczuplającą z naszej oferty I ciesz się idealna sylwetka każdego dnia!