Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Czerwona sukienka - jakie rajstopy wybrać?

Sukienki mają za zadanie podkreślić piękno każdej kobiety, kojarzą nam się przede wszystkim z wdziękiem. Czerwone sukienki są niezwykle ponętne i zmysłowe, zakładamy je zwykle na ranki czy rocznicę, jakie rajstopy dobrać do czerwonej sukienki? 

Postaw na klasykę 

Najlepszym, a zarazem najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem będą cieliste, gładkie i transparentne rajstopy. Sprawdzą się praktycznie w każdej stylizacji, wpasowują się jednak najlepiej w kompozycję z czerwoną sukienką. Gładkie rajstopy będą lepszą opcją niż rajstopy ze zdobieniami, nie przyćmią naszej kreacji. Jeśli jednak wybierasz się na mniej formalne spotkanie możesz rozważyć rajstopy z wzorami, pamiętaj jednak by w takiej sytuacji zachować umiar i dobrać pozostałe dodatki tak by kreacja mimo wszystko była w miarę stonowana. Zbyt duża ilość różnych wzorów może zaburzyć elegancki wygląd. 

rajstopy

A jaki kolor rajstop do czerwonej sukienki? 

Wybierając sukienkę w kolorze czerwonym musimy mieć świadomość, że jest to jeden z żywszych kolorów, niezbyt dobrym pomysłem będzie połączenie go z innymi mocnymi kolorami, dlatego staraj się wybierać rajstopy w kolorze skóry, mogą być zarówno cienki jak i grubsze, w zależności od pogody. Jedynym wyjątkiem kolorystycznym będzie kolor czarny rajstop, jest to kolor uniwersalny i elegancki, będzie wyglądać świetnie w połączeniu z czerwienią, ten kolor jednak wybieraj na bardziej formalne spotkania. Czerń wyszczupla, możesz więc w ten sposób optycznie wyszczuplić sylwetkę i wydłużyć nogi. 

Pamiętaj by zawsze wybierać rajstopy najwyżej jakości, zagwarantuje Ci to komfort podczas noszenia. Sprawdź rajstopy z naszej kolekcji.