Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Co zrobić by wyglądać idealnie w dopasowanej sukience?

Dopasowana odzież prezentuje się świetnie na idealnej sylwetce, co zatem zrobić jeśli takiej sylwetki nie mamy, a chcemy założyć sukienkę, która przylega do naszego ciała? Wystarczy założyć bieliznę, którą zatuszuje nasze mankamenty. Sprawdź jaką bieliznę nosić do dopasowanych spódnic czy sukienek. 

Bielizna modelująca 

Bieliznę modelującą możemy podzielić na kilka rodzaji, wszystko zależy od tego co chcemy zatuszować. Podczas wyboru tego rodzaju bielizny należy więc uwzględnić jakie mankamenty chcemy zakryć, jeśli są to szerokie biodra oraz skórka pomarańczowa należy wybrać bieliznę z dłuższymi nogawkami, jest ona zwykle bezszwowa lub tak dopasowuje się do ciała, że jej wykończenie nie odznacza się pod ubraniem. Jeśli natomiast chcemy zamaskować wystający brzuszek wystarczy dobrać bieliznę z wyższym stanem lub taką, która kończy się pod biustem, istnieje również bielizna modelującą w formie body, jest to bardzo wygodne rozwiązanie, warto jednak zwrócić uwagę na możliwość rozpięcia z okolicach majtek, będzie bardziej praktyczna. 

Każda z nas chce wyglądać pięknie nie tylko podczas wyjątkowych okazji, chcemy czuć się dobrze każdego dnia, dlatego bielizna korygująca powinna być obowiązkowa w każdej szafie. Warto zaznaczyć, że szczupłe kobiety również posiadają kompleksy, naszym zdaniem zupełnie niepotrzebnie, ale ten rodzaj bielizny jest możliwy do zastosowania również dla szczupłych. 

Jaka więc bielizna modelującą będzie najlepsza? 

Zobacz poniższe propozycje: 

bielizna korygująca

bielizna wyszczuplająca

bielizna wyszczuplająca

Zobacz wszystkie modele na naszej stronie. Ciesz się idealną sylwetką każdego dnia.