Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jaki biustonosz do sukienki z dekoltem na plecach?

Odzież, która eksponuje plecy staje się coraz bardziej popularna, a w związku z tym rośnie zainteresowanie odnośnie bielizny, którą powinno nosić się do tego typu odzieży. Zobacz w dzisiejszym artykule jaką bieliznę nosić do sukienek, topów i innych rodzajów odzieży z odkrytymi plecami. 

Biustonosz samonośny? 

Biustonosz samonośny samonośny świetne rozwiązanie dla kobiet posiadających średni biust, a wręcz dla kobiet, które posiadają mniejsze piersi. Niestety jeśli chodzi o większe rozmiary nie zda on swoich właściwości, nie podtrzyma odpowiednio biustu i będzie niekomfortowy, a przecież każdego dnia chcemy czuć się pewnie i wygodnie. Staniki samonośne powinny być noszone przez kobiety, które posiadają biust do 85C, z naszych osobistych doświadczeń wynika, że przy większym niż ten biuście nie będzie się on sprawdzał. 

biustonosz samonośnybiustonosz samonośny

Biustonosz z zapięciem obniżonym?

Biustonosze z obniżonym zapięciem nie są zbyt popularne, a szkoda, ponieważ świetnie sprawdzają się w sukienkach z dosyć mocno odsłoniętymi plecami. Zapięcie ich może znajdować się nawet na linii brzucha, dodatkowym atutem jest to, że kobiety z wiekszym biustem będą się w nim czuły doskonale, brak dyskomfortu to przecież to na czym najbardziej nam zależy. Ten rodzaj stanika posiada również ramiączka, które podtrzymują biust na odpowiedniej wysokości. 

Jakie jest najlepsze rozwiązanie na specjalną okazję? 

Jeśli nasza kreacja jest dostosowana do specjalnego wyjścia, jak randka, wieczorne wyjście na kolację, czy jakąkolwiek inna wyjątkową okazja, na której chcemy wyglądać perfekcyjnie, możemy rozważyć również naklejki na biust. My nie rekomendujemy tej opcji z tego względu, że każda kobieta jest inna, często doskwierają nam różne alergie, jesteśmy bardziej wrażliwe. Musimy sami ocenić czy ten rodzaj zakrycia biustu będzie dla nas odpowiedni. 

Zachęcamy do sprawdzenia oferty biustonoszy z naszego sklepu. Znajdziesz u nas każdy rodzaj górnej części bielizny, a również dobierzesz przepiękne komplety damskie na każdą okazję. Zobacz teraz.