Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Gdzie kupować bieliznę?

Wiele kobiet wybiera bieliznę z sieciówki, niestety nie jest to najlepsze rozwiązanie dla naszego zdrowia - pleców i biustu. Oczywiście nie jest to kwestia czarno-biała biustonosze z sieciówek mogą być dobrze wykonane, problem w tym, że są odpowiednie dla standardowych rozmiarów biustów, tzn rozmiary typu: 75B, 80C, 85C, a co z pozostałymi? Przecież każda kobieta jest inna. 

O tym, że biustonoszy w sieciowkach nie powinno się kupować już pisaliśmy, często sklepy oferujące odzież nie mają kompetencji by produkować dobre jakościowo i co najważniejsze dobrze dopasowane biustonosze. Na pierwszy rzut oka może być to dla nas niezbyt istotne, to znaczy po założeniu biustonosza możemy czuć, że jest odpowiedni, szczególnie jeśli nigdy nie wybieraliśmy biustonosza na podstawie naszych wymiarów. Biustonosze te jednak dużo szybciej tracą swoje właściwości, rozchodzą się i nie są wygodne, dobry biustonosz może służyć nam naprawdę długo, te z sieciowek z pewnością będą odpowiednie przez krotki okres czasu. Narażamy się więc na większe koszty, biustonosz musimy wymienić częściej niż ten, który będzie dobrany wręcz na miarę. Dodatkowym minusem są wcześniej wspomniane wymiary, kobiety kupujące w sieciowkach często wybierają zły rozmiar, wpływa to bardzo negatywnie na zdrowie naszych piersi i pleców, rozmiar jest niezwykle istotny, ponieważ gwarantuje odpowiednia postawę i komfort. 

bielizna damska

Gdzie zatem kupować bieliznę? 

Naszym zdaniem najlepszym wyborem będą sklepy, które specjalizują się w produkcji biustonoszy lub pośrednicy sprzedający znane marki bieliźniane. Kobiety, które posiadają większe piersi z pewnością muszą szukać właśnie w tych sklepach, ponieważ sieciowki nie mają ich rozmiarów. Pamiętaj, że zawsze przed zakupem należy zmierzyć obwody, tylko to pozwoli Ci dobrać bieliznę, która będzie idealnie pasować i spełniać swoje właściwości. Znalezienie odpowiedniego rozmiaru jest często trudne, jednak uwierzcie nam, jest to warte poświęconego czasu. Piersi często się zmieniają, wraz z utratą naszej wagi itd. dlatego warto przed każdym zakupem zmierzyć się ponownie, przecież chcemy wydawać swoje pieniądze mądrze i co ważne każdy z nas chce być zadowolony z otrzymanego produktu. 

Zobacz nasze biustonosze. Współpracujemy tylko ze znanymi markami bieliźnianymi, dobierz swój rozmiar i ciesz się wygodnym i komfortowym stanikiem przed długi czas.