Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Kiedy korzystać z drugiego zapięcia stanika?

Oczywiście mówiąc drugie zapięcie mamy na myśli zapięcie stanika ciaśniej. Kiedy to robić? Czy w ogóle powinniśmy to robić? Przeczytaj dzisiejszy artykuł i sprawdź dlaczego warto zapinać biustonosz na dalsze zapięcie. 

Czy wiesz, że producenci biustonoszy wzięli pod uwagę możliwości jego rozciągnięcia? Tak, zapięcie z którego pewnie większość z nas nie korzysta to zapięcie, które również ma swoją rolę. Na początku podczas zakupu biustonosza dobieramy go do swoich wymiarów, natomiast z czasem pod wpływem prania czy też noszenia, jego kształt się zmienia. Biustonosz zwyczajnie się rozciąga. Niestety gdy biustonosz się rozciąga nasze ciało cierpi, ale właśnie dlatego producenci bielizny dali możliwość wykorzystania stanika nawet po rozciągnięciu, wystarczy zapiąć go ciaśniej, a stanie się on znów tak wygodny i komfortowy jak wcześniej. 

biustonosz

Musisz pamiętać, że zbyt luźny biustonosz powoduje obniżenie poziomu biustu, a tego z pewnością byś nie chciała. Aby przedłużyć jego żywotność zalecamy pranie ręczne, dodatkowo nie nośmy jednego biustonosza cały czas, samo pranie nie wystarczy. Biustonosz powinien odleżeć kilka dni zanim ponownie go założymy, dzięki temu wróci do swojej formy, a my będziemy mogły dłużej cieszyć się jego właściwościami. 

biustonosz

Sprawdź biustonosze damskie z naszej oferty. Pamiętaj! Podczas wyboru kieruj się swoimi wymiarami, nie kupuj na próbę, najczęściej są to nieudane zakupy. Wykorzystuj również swoją bieliznę, zastanów się przed zakupem, czy aby na pewno nowa bielizna jest Ci potrzebna, to właśnie po to producenci biustonoszy dali możliwość zapięcia ich na drugą haftkę, korzystaj więc.