Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Biustonosz się odkształca. Co zrobić?

Chcesz dowiedzieć się co wpływa na odstające miseczki? Na to to, że idealnie dobrany biustonosz nagle stał się niewygodny, źle leży? Przeczytaj poniższy artykuł postaramy się wyjaśnić z jakiego powodu tak się dzieje. 

Dlaczego miseczki biustonosza odstają? 

Powodów jest kilka, najczęstszym powodem jest zły dobór rozmiaru. Co jednak jeśli biustonosz był idealny w momencie zakupu? 

Biustonosze pod wpływem użytkowania zaczynają zmieniać swoje kształty, jest to z pewnością dość mocno irytujące, szczególnie gdy wychodzimy na ważne spotkanie a pod naszym ubraniem widać odstający stanik. Może to zaowocować mniejszą pewnością siebie i złym samopoczuciem. Im częściej biustonosz jest prany tym szybciej taki efekt uzyskamy. 

bielizna damskabielizna damska

Co powinnaś zrobić? 

Posiadaj w swojej garderobie więcej niż 5 szt. biustonoszy, dzięki temu każdy z nich nie będzie noszony na tyle często, by szybko stracić swój kształt. Pamiętaj jednak, że jeśli będziesz często prać swoją bieliznę to szybciej spowodujesz odkształcenia. 

Pamiętaj o odpowiednim doborze rozmiaru. Głównie to on gwarantuje długowieczność bielizny, im bardziej biustonosz pasuje tym dłużej będziesz go nosić w stanie niezmienionym, pamiętaj jednak by nie uwziąć się na jeden konkretny i wymieniać staniki na inne modele dzień po dniu. Dzięki temu zachowają one swoje kształty dłużej. 

Czy biustonosz idealny istnieje? 

Biustonosz idealny to biustonosz, który będzie inny dla każdej kobiety. Dla jednej będzie to rozmiar B z cienkimi ramiączkami, dla innej rozmiar D z szerokimi, by lepiej podtrzymywać piersi. Wybór stanika to często ogromny problem, często ten idealny z wyglądu nie leży dobrze na ciele. Każda z nas jest inna i mimo że nie każda bielizna będzie wyglądać na nas dobrze, to każda z nas jest piękna. Warto zadbać o swoje ciało i ubiór. Kobieta, która nosi dobrze dobraną bieliznę oraz zakłada na siebie oryginalną, czy elegancką odzież czuje się bardziej pewna siebie. Samo uczucie wygody może powodować lepsze samopoczucie. 

Sprawdź naszą bieliznę damską.