Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Bielizna, która uwodzi mężczyzn

Czy mężczyznom podoba się ta sama bielizna, którą my dla siebie wybieramy? Czy działa ona na nich pobudzająco? W dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. 

Czy koronka jest seksowna? 

bielizna koronkowa

Zwykła bielizna koronkowa oczywiście jest seksowna również dla mężczyzn, problem w tym, że mężczyźni często nie odróżniają jednego kompletu od drugiego, są dla nich bardzo podobne. Dlatego bardziej wyraziste akcenty, będą wzbudzać większe zainteresowanie. Oczywiście koronka może występować na różnego rodzaju bieliźnie, dlatego jeśli chcesz pobudzić jego zmysły wybierać tą erotyczną, to ona będzie robić największe wrażenie. 

Push-up 

push-up

Choć kobiety często krytykują inne za noszenie push-upów, mężczyźni nie widzą w tym problemu. Dla nich jest to element, który oczywiście zauważają, ale nie mają świadomości, że kobieta aktualnie ma go na sobie, zwykle jest to dla nich naturalne. Kobiety powinny podkreślać swoje wdzięki, przynajmniej w odczuciu mężczyzn, my kobiety też często pragniemy wyglądać zachwycająco. Zachęcamy do noszenia push-upów jeśli tylko mamy taką potrzebę, czy chęć. 

Bielizna erotyczna 

Każdy mężczyzna marzy o tym, by swoją kobietę zobaczyć w bieliźnie erotycznej. Jeśli do tej pory unikałaś tego rodzaju kompletów, sprawdź jego reakcje. 

bielizna erotyczna

Zobacz wszystkie komplety bielizny erotycznej w naszym sklepie.