Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jesienne witaminy od Makadamia

Choć w kalendarzu nadal mamy lato 2014 to sklepy i wystawy powoli zapełniają się już ciuchami na jesień/zimę. Jak zwykle nie brakuje ubrań i dodatków w „bezpiecznych”, typowo jesiennych, kolorach dojrzałego wina, ciepłych brązów, miedzi czy modnej już od kilku sezonów butelkowej zieleni. Jednak oprócz tych bardzo oczywistych opcji mamy w tym roku do wyboru także coś barwnego i jeszcze letniego w swym wyrazie. Widać, że ostatnimi czasy poprawność sezonowa w kwestii kolorów zupełnie przestała obowiązywać. Projektanci z premedytacją proponują coś na wzmocnienie samopoczucia w pochmurne, deszczowe dni i ku pokrzepieniu utwierdzają nas w przekonaniu, że barwy kojarzone do tej pory tylko z latem będą aktualne także w nadchodzących miesiącach. Możemy więc do woli wybierać spośród mnóstwa opcji, od delikatnych korali, róży czy turkusów, po intensywne cytryny i pomarańcze.

 

Obojętna na te trendy nie pozostała marka Makadamia, która proponuje swoim klientkom barwne sukienki w różnorodnych fasonach. Znajdą tu coś dla siebie szczupłe panie, które spokojnie mogą sobie pozwolić na proste, a nawet lekko geometryczne kreacje, bądź modele z falbanami, które choć z pewnością dodają uroku, potrafią niestety optycznie obciążyć i powiększyć sylwetkę.


Kobiety hojniej obdarowane przez naturę lub chcące zatuszować ewentualne niedoskonałości figury, np. odstający brzuszek, czy szerokie biodra, śmiało mogą z kolei sięgać po dopasowane w biuście, lekko rozkloszowane na dole, eleganckie, a przy tym dziewczęce sukienki.

Wybór jest naprawdę spory. Żeby więc dokładniej zapoznać się z ofertą marki Makadamia, dostępną w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl, zapraszamy tutaj.