Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Bielizna ślubna 2022

Ślub coraz bliżej, a ty nie wiesz jaka bielizna będzie odpowiednia do Twojej wymarzonej sukni ślubnej? Podczas wyboru bielizny do ślubu musimy przede wszystkim wziąć pod uwagę komfort, jest on najważniejszy, bo przecież musisz czuć się swobodnie przez całą noc. Bielizna ślubna to dodatek, który nie powinien być widoczny, a jednocześnie powinien perfekcyjnie komponować się z całą stylizacją. 

Jaką bieliznę ślubną wybrać?

Bielizna nie tylko ta ślubna, wpływa na pewności siebie, poczucie atrakcyjności, dlatego jej dobór jest tak bardzo istotny. W tym szczególnym dniu powinniśmy zwrócić na nią jeszcze większą uwagę. Ze względu na kolor sukni ślubnej powinniśmy brać pod lupę bieliznę w kolorze białym, z pewnością najlepiej skomponuje się z białą suknią ślubną. Biała bielizna ślubna to najbardziej praktyczne rozwiązanie. Pamiętaj, że w tym dniu ważna jest wygoda, dlatego wybieraj bieliznę wysokiej jakości, wybrany model z pewnością posłuży kilka sezonów, nie będzie to bielizna na jeden raz, a na ten szczególny dzień będzie doskonała. 

Jakie kolory bielizny ślubnej? 

Jeśli biała bielizna jest dla Ciebie zbyt pospolita i nie widzisz siebie w takim kolorze, spójrz również na kolory takie jak: ecru czy nude. Kolory delikatne i wyjątkowe, jeśli nie Biel to właśnie te kolory będą odpowiednie. 

Jaki rodzaj biustonosza na ślub?

Biustonosze ślubne najczęściej nie powinny posiadać ramiączek, wynika to z tego, że większość sukni ślubnych ma odsłonięte ramiona lub jeśli są zasłonięte to jest to wykonane za pomocą bardzo delikatnych transparentnych materiałów, ramiączka mogą więc negatywnie wpłynąć na wygląd całej stylizacji. Wybór odpowiedniego biustonosza powinien być ściśle powiązanych z całą kreacją. 

Zobacz całą kolekcję ślubną w ekskluzywna.pl