Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Bielizna ciążowa - jaką wybrać?

W trosce o komfort kobiet ciąży stworzyliśmy krótki poradnik, dzięki któremu poznasz sposoby na dobre samopoczucie w ciągu dnia. Dla Kobiet będących w zaawansowanej ciąży, jak i dla tych w pierwszych miesiącach. 

Ciąża oraz narodziny dziecka to przepiękny czas w życiu każdej kobiety. W momencie gdy dochodzi do nas informacja, że rodzina się powiększy zaczynamy skrupulatnie planować każdy etap od ciąży po narodziny i późniejsze wychowanie. Największym wyzwaniem dla kobiet jest oczywiście poród jednak wcześniej powiększający się brzuszek choć jest błogosławieństwem wymaga szczególnego traktowania swojego ciała. Ciało staje się bardzo wrażliwe, nie możemy w tej sytuacji pozwolić sobie na słabej jakości bieliznę to ma wpływ na przyszłą mamę, a komfort mamy ma wpływ na samopoczucie dziecka. 

Jaką bieliznę w ciąży kupić? 

Bardzo istotne będą majtki, ciążowy brzuszek może bardzo szybko się powiększać w związku z tym powinniśmy wybierać bieliznę elastyczna z bardzo wysokiej jakości materiałów. Najlepsza może być bielizna bezszwowa, jest bardzo wygodna i wręcz niewyczuwalna. Pomyśl nad majtkami z wyższym stanem, są bardzo wygodne. Jeśli zastanawiamy się nad górną częścią czyli biustonoszem powinniśmy wziąć pod uwagę przede wszystkim etap ciąży, w pierwszych fazach najlepiej wybierać elastyczne biustonosze, ponieważ Twój biust będzie się zmieniał, pamiętaj również o materiale, nie może Cię uwierać. W późniejszym etapie warto wybrać już biustonosz, który będzie nadawał się do karmienia nie będzie potrzeby po porodzie zajmować się kolejnymi zakupami, aby było Ci wygodnie. 

Zobacz jakie biustonosze wybrać podczas ciąży. 

bielizna dla mambielizna dla mam