Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jaką bieliznę wybrać pod obcisłą sukienkę

Dopasowana sukienka wygląda bardzo kobieco, jednak jeśli bielizna pod nią będzie odstawać cały efekt będzie niezbyt estetyczny. Nadchodzi wiosna a wraz z nią krótkie spódniczki, dopasowane krótkie spodenki oraz obcisłe sukienki. Jaką więc bieliznę wybrać pod takie stylizację? 

Powinnaś przede wszystkim zwrócić uwagę na kolorystykę bielizny, jeśli wybierasz sukienkę w kolorze białym, różowym, błękitnym wybierz cielistą bieliznę, która nie będzie przebijać się kolorem. Ważne jest również to by bielizna nie przebijała się przez odzież swoimi akcentami, wybieraj biustonosze, które idealnie przylegają do ciała. Oczywiście nie dotyczy to wyłącznie stanika, a również dolnej części bielizny. Majtki powinny być bez zdobień lub takie które nie będą się odznaczać pod ubraniem. Pamiętaj, że nieodpowiednie dobranie bielizny może skutkować efektem powiększenia sylwetki, pogrubienia jej oraz zwyczajnie będzie to wyglądać estetycznie, a przecież to na idealnym looku najbardziej nam zależy wybierając tego typu bieliznę. 

Zobacz bieliznę idealną pod obcisłe sukienki. 

bielizna do obcisłej sukienkibielizna do obcisłej sukienki

Oczywiście w przypadku wyboru sukienki w kolorze czarnym bieliznę wybierz w tym samym odcieniu. Ważne jest to by kolor nie przebijał się przez sukienkę. W zależności od materiału można również wybrać kolorową bieliznę, jednak rekomendujemy taki wybór wyłącznie jest materiał jest gruby i nie prześwituje. 

bielizna do obcisłej sukienkibielizna do obcisłej sukienki

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz dla siebie idealną bieliznę dopasowaną do Twojej stylizacji.