Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jaki strój sportowy do jogi?

Dlaczego odpowiedni strój do jogi jest ważny? Z pewnością komfort podczas ćwiczeń jest jednym z najważniejszych czynników, nie skupisz się na ćwiczeniach jeśli ciągle będzie Cię coś uwierać. Jak wiesz idealne połączenie ciała z umysłem podczas jogi to najważniejszy czynnik, który pozwoli Ci się dodatkowo zrelaksować i wpłynie na jakość i skuteczność tego rodzaju ćwiczeń. Jaki więc strój do jogi wybrać? 

Podczas ćwiczeń jogi najważniejsze jest odcięcie się od bodźców zewnętrznych, to w pewnym sensie sposób na medytację, która Cię odpręży i pomoże w odłożeniu na bok zmartwień. Jeśli chcesz by Twoje ćwiczenia przynosiły efekty wybieraj stroje dopasowane z dobrego materiału. Najlepsza do ćwiczeń będzie bielizna bezszwowa. 

Górna część odzieży do jogi - topy

Największa popularnością cieszą się topy, ponieważ są bardzo praktyczne I wręcz niezauważalne dla ich posiadaczki. Jeśli wybierzesz top, który jest wykonany z lepszego materiału możesz mieć pewność, że podczas ćwiczeń nic nie będzie odwracało Twojej uwagi. 

Legginsy do jogi 

Dolna część jest równie ważna, polecamy legginsy wykonane z bawełny. Podczas ćwiczeń jogi Twoje ciało się rozciąga, strój musi być elastyczny, wybieraj więc bawełnę z domieszką elastanu. 

Zobacz nasze stroje sportowe idealne do ćwiczeń jogi. 

strój do ćwiczeństrój do ćwiczeń

strój do ćwiczeństrój do ćwiczeń