Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jaką bieliznę wybrać na uroczyste okazje?

Bielizna odgrywa podstawową, a zarazem kluczową rolę w naszym wyglądzie i samopoczuciu, nieodpowiednio dobrana może zepsuć cały efekt stylizacji, nawet gdy wydaje się że jej nie widać. Zobacz jaką bieliznę wybrać podczas różnych okazji. 

Bielizna na randkę 

Jeśli wybierasz się z ukochanym lub nawet nowo poznanym mężczyzną na randkę, z pewnością chcesz zrobić na nim wrażenie. Naszym zdaniem na okazje takie jak randka najlepiej sprawdzą się koronkowe modele w jasnych kolorach, nawet nude, oczywiście bielizna w kolorze czarnym zawsze jest mile widziana jednak naszym zdaniem w jasnych kolorach będziesz czuła się bardziej kobieco i niewinnie. Sprawdź koronkowe komplety na randkę. 

bielizna na randkę

Bielizna na spotkanie biznesowe 

Na spotkania biznesowe najczęściej zakładamy białe bądź niebieskie koszule, czarne spodnie lub spódnice, a jaką bieliznę dobrać do takiego zestawu? Najlepiej bezszwową tak by nie odznaczała się pod ubraniem, jednak nie musisz się tego sztywno trzymać, zakładaj bieliznę w której czujesz się pewna siebie, właśnie to przydaje się na spotkaniach biznesowych najbardziej. 

Bielizna na wesele 

Bielizna na wesele zależy od stylizacji jaką wybierzesz, sprawdzą się tutaj zarówno koronki, jak i gładkie modele bez zdobień, pamiętaj jednak o zakryciu ramiączek, polecamy wręcz przezroczyste, kolorowe mogą wyglądać nieestetycznie w zestawieniu z wizytową stylizacją. Sprawdź czy wybrana bielizna się nie odznacza nie przykuwa za dużej uwagi, najlepiej zapytaj zaufaną osobę, najlepiej przyjaciółkę. 

Bielizna na rocznicę 

Na swoją rocznicę ślubu, czy zaręczyn możesz wybrać podobną bieliznę jak na randkę, pamiętaj jednak by wybierać modele wyjątkowe, w końcu to jedyny dzień w roku. 

bielizna na rocznice

Zobacz wszystkie komplety damskie.