Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Typ urody wiosna - jaką bieliznę wybrać?

Kobiety o typie urody wiosna, to kobiety delikatne, o jasnej karnacji, posiadają najczęściej jasne oczy w kolorze błękitnym, warto wspomnieć, że Panie mimo jasnej karnacji opalają się od razu na brązowo, są to zwykle złociste odcienie opalenizny, najczęściej są to kobiety z kolorem włosów blond. Jaką bieliznę dobrać do takiej urody? Czy kolor ma znaczenie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej. 

Dla kobiety o urodzie wiosny najlepszym zestawem kolorystycznym będą nieco bardziej wyraziste barwy, warto jednak wybierać odcienie ciemniejsze, podkreślą one jaśniejszy, ale ciepły kolor skóry, oprócz kolorów pastelowych dosyć mocniej nasyconych warto wdrożyć kolory nasycone jak czerwień czy turkus. Warto więc unikać kolorów szarości, jasnych odcieni, jak nienasyconych kolorów nude oraz kolorów przygaszonych. Jesteśmy pewni, że wybierając mocniejsze kolory poczujesz się bardziej pewna siebie. Tyczy się to głównie garderoby jednak nie tylko stylizację zewnętrzne dodadzą Ci pewności, również bielizna powinna być utrzymana w odpowiedniej kolorystyce. Sprawdź bieliznę, którą polecamy właśnie dla Twojego typu urody. 

bieliznabielizna

Wyjątkowość Twojego typu urody jest niezaprzeczalna, dlatego dobierz do niej odpowiednią kolorystykę by podkreślić atuty, to dzięki temu będziesz czuła się kobieco i wyjątkowo. Kieruj się swoim komfortem i samopoczuciem, z pewnością zdarzyło Ci się kilka razy założyć coś na siebie, w czym czułaś się nieswojo, właśnie takich kolorów unikaj. Jeśli właśnie tak się czułaś ale nie wiedziałaś w czym problem, to przypomnij sobie w jakich kolorach wtedy byłaś, jesteśmy przekonani, że to właśnie przez nieodpowiednią kolorystykę czułaś się źle. 

Sprawdź bieliznę damska w naszym sklepie internetowym. Wybieraj mądrze.