Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jak często wymieniać bieliznę?

Sporym problemem dla kobiet jest segregacja i pozbycie się znoszonych już ubrań czy bielizny, najczęściej wynika to z sentymentu, mamy sporo wspomnień lub zwyczajnie podobają nam się te kroje jednak ze względu na ich tzw. "przenoszenie" nie nadają się do dalszego noszenia, a mimo to z jakiś względów nadal leżą w naszej szafie. Pierwszym krokiem jaki powinnyśmy podjąć podczas decyzji o zakupie nowej bielizny to pozbycie się starej już nienoszonej. Jaką bieliznę wyrzucić? 

  • Bielizna, w której nie chciałabyś się już nikomu pokazać, nawet jeśli zdarza Ci się ją nosić, ale jednak w głowie pojawia się myśl, że odczuwała byś wstyd pokazując się w niej komuś. Dlaczego miałabyś nosić bieliznę, w której zwyczajnie nie czujesz się kobieco? Takiej bielizny powinnaś pozbyć się w pierwszej kolejności. 
  • Bielizna, która jest już przenoszona to również sygnał do tego by się jej pozbyć, nawet modele wykonane z wysokiej jakości materiałów z czasem niszczeją. Warto więc robić przegląd swojej szafy przynajmniej raz na pół roku, z pewnością znajdziemy coś, co nie nadaje się już do noszenia. 
  • Modele, które są niewygodne, takie których przez brak komfortu zwyczajnie nie nosisz, po co trzymać coś czego się nie używa. Zastąp tę bieliznę jakościowymi krojami, które będą równie piękne. 
  • Pozbądź się bielizny, która Cię uwiera, jest niewygodna, kupiłaś ją pod wpływem impulsu, nie ma sensu trzymania w szafie czegoś co nie jest przydatne. 

Po wyczyszczeniu swojej garderoby wybierz się na zakupy lub zamów online, jesteśmy pewni, że oczekiwanie na zamówienie oraz samo rozpakowanie pięknej bielizny przypomni Ci, że warto dbać o swój komfort I zadowolenie.

Sprawdź nasze najnowsze hity bieliźniane:

bielizna damskabielizna damska