Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Romantyczny luty - bielizna na wyjątkowe wieczory

W lutym najważniejszym świętem jest dzień zakochanych, to właśnie na ten dzień najczęściej szukamy romantycznych hoteli na wypad z ukochanym. Trzeba przyznać, że 14 luty jest dniem magicznym, doceniamy naszą druga połówkę i staramy się spędzić ten dzień wyjątkowo. W poniższym artykule dowiesz się jaką bieliznę wybierać na wieczór z ukochanym, postaw na nasze sprawdzone rozwiązania, nie bój się zaryzykować. 

Bielizna z przeźroczystą tkaniną

Choć jest to rodzaj bielizny niezwykle kuszący, to często kobiety boją się aż tak odkrywać swoje ciało i tutaj naszym zdaniem popełniają błąd, ponieważ transparentna bielizna wprowadza do sypialni nutkę tajemniczości, kobieta staje się uwodzicielką. Jest to z pewnością najlepsze rozwiązanie dla kobiet pewnym siebie. Pamiętajmy, że właśnie ta bielizna pomoże zatuszować drobne mankamenty figury, przekieruje całą uwagę w odpowiednie części ciała. Zobacz więcej tutaj. 

transparentna bielizna

Kolory w lutym? Postaw na ognistą czerwień. 

Kolor czerwony to kolor namiętności i miłości. Sprawdzi się najlepiej podczas walentynkowego wyjazdu. Bielizna w kolorze czerwonym rozpali zmysły i uwydatni wdzięki, ten kolor nie tylko rozpala, zmienia Twój wygląd w bardziej drapieżny i seksowny. Poznaj nasze sprawdzone zestawy w kolorze ognistej czerwieni. 

czerwona bielizna

Bodystocking? 

Ta bielizna należy do najbardziej odważnych i wyzywających, skoro jednak spędzamy Walentynki z osobą najbliższą to czemu nie spróbować czegoś nowego i odważnego? Ta bielizna zrobi na nim największe wrażenie, jeśli więc chcesz zaskoczyć swojego partnera to będzie to najlepsze rozwiązanie.