Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Dlaczego noszenie stanika jest ważne?

Przyszedł czas kiedy praca zdalna opanowała system zatrudniania, a w związku z tym mamy większą swobodę w ubiorze, nie musimy się martwić o makijaż czy też odzież, zapanowała niezwykła wolność w tej kwestii. Większość kobiet rezygnuje całkiem z noszenia biustonosza, czy nakładania makijażu, z pewnością brak makijażu jest dobry dla naszej skóry, jednak co do braku stanika nie do końca jest tak kolorowo. Sprawdź dlaczego warto nosić biustonosz nawet podczas pracy w domu. 

Brak biustonosza wpływa negatywnie na nasze ciało, w szczególności na plecy, jednak może też wpływać negatywnie na nasz biust, naturalnie ma on tendencje do tak zwanego "zwisania" szczególnie przy większych rozmiarach, niestety brak biustonosza mocno pogłębia ten problem, piersi wyglądają mniej estetycznie i sama kobieta czuje się przez to gorzej, być może nawet o tym nie wiedząc. Dodatkowym negatywnym aspektem braku stanika jest spięcie w ramionach, podczas długotrwałego chodzenia bez biustonosza nasze ramiona zaczynają częściej boleć, jest to spowodowane brakiem podtrzymania biustu na co dzień. Kobiety często narzekają na bóle w ramionach nawet gdy noszą biustonosz, jednak warto tu zaznaczyć, że zwykle jest to spowodowane brakiem odpowiednio dobranego stanika, nie spełnia on wtedy swych właściwości, dlatego tak ważne jest zadbanie o to by biustonosz był dobrze dopasowany. 

Pamiętaj, jeśli biustonosz jest dla Ciebie niewygodny, warto sięgnąć bo modele bez fiszbin, a może nawet biustonosze sportowe, są one niezwykle wygodne. Sprawdź nasze propozycje. 

bielizna sportowabielizna sportowabielizna sportowabielizna sportowa