Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Kolory zimy a bielizna

Biel, błękit, granat oraz szarość to kolory mocno kojarzące się z zimową aurą, choć szarość moze wydawać się zbyt nudnym kolorem to w połączeniu z odpowiednimi zdobieniami może stworzyć niezwykle oszałamiający efekt. Jeśli lubimy dobierać odzież, czy bieliznę do panujących warunków pogodowych lub po prostu do pory roku to właśnie te kolory powinnyśmy wziąć pod uwagę. 

Bielizna w kolorze błękitu 

Kolor błękitny kojarzy się zarówno z latem, jak i zimą, jest więc raczej odcieniem uniwersalnym, musimy zaznaczyć jednak, że kolor ten jest niezwykle kobiecy dzięki swojej delikatności. Błękitna bielizna będzie idealna dla Pań o delikatnej urodzie, podkreśli atuty I nada bardzo młodzieńczego wyglądu. Ten kolor zwykle jest wybierany do noszenia na co dzień, jednak my zachęcamy Panie do bardziej odważnych stylizacji, warto wykorzystać ten kolor przy bieliźnie erotycznej, z pewnością nie jest on oczywistym rozwiązaniem i może zaskoczyć. 

błękitna bielizna erotyczna

Bielizna w kolorze bieli 

Biel tak jak i błękit to niezwykle delikatny, ale też uniwersalny kolor. Najczęściej wybierana jako bielizna na co dzień, jednak naszym zdaniem siatkowane body w kolorze białym lub erotyczna bielizna w bieli to świetna alternatywa. Zobacz nasze hity. 

biała bielizna

Granat jest teraz modny. 

Kolor granatowy sprawdzi się zarówno jako bielizna erotyczna, jak i bielizna na co dzień. Połączenie koloru granatowego z wyzywającym krojem wywoła piorunujacy efekt. Tylko dla odważnych! 

granatowa bielizna damska

Szarość czy się sprawdzi? 

Bielizna w kolorze szarym jest najrzadziej wybiera, dlatego że szarość musi być naprawdę bardzo dobrze dobrana by zachwycić, jest to kolor który rekomendujemy wyłącznie do specjalnych okazji. Na co dzień kolor może wydawać się zbyt pospolity i prosty, je w połączeniu z odpowiednim krojem sprawia wrażenie wyszukanego i niebanalnego. 

szara bielizna damska

Zobacz wszystkie komplety tutaj.