Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

VOVA– prawdziwe piękno i elegancja rodem z Łotwy

Spośród wielu różnorodnych nowości pojawiających się w naszym sklepie Ekskluzywna.pl ostatnio w oczy rzucały się zwłaszcza propozycje Vova. Ta łotewska firma od dwudziestu lat produkuje doskonałą –  zarówno jakościowo, jak i estetycznie – bieliznę oraz stroje kąpielowe, a ponadto kieruje się w swej pracy piękną maksymą: „Kobieta jest ozdobą świata, my ozdabiamy kobiety…”. Nie sposób więc pominąć milczeniem najświeższych modeli marki, które stanowić będą idealne uzupełnienie pierwszych jesiennych stylizacji. Powodów na bliższe zapoznanie się z tymi projektami jest jednak o wiele więcej.
 

Po pierwsze, mają one przepiękne, wyraziste wzornictwo i ciekawe kolory, pozostające w zgodzie z najnowszymi trendami. Można wśród nich znaleźć wyrafinowane szmaragdowe, granatowe czy bordowe akcenty, niespotykane wykończenia, a nawet modny ostatnio motyw panterki. Wszystko to zachwyca subtelnością, klasą oraz bogactwem zdobień, jednakże bez popadania w nadmierną przesadę. Całość jest idealnie wyważona, podana ze smakiem i widoczną już na pierwszy rzut oka dbałością o najmniejsze detale.
 

Po drugie, jeżeli należysz do grona tych kobiet, które co roku z ciężkim sercem rozstają się z wakacyjną aurą i kolorystyką ubrań oraz bielizny, wśród której królują zmysłowe pastele i urocze printy w kwiatki czy groszki, nowości od Vova z pewnością przypadną ci do gustu! Oprócz ciepłych, jesiennych już barw, marka oferuje bowiem biustonosze nude, w błękicie oraz pudrowym różu, co w połączeniu z delikatnymi haftami oraz koronkami robi piorunujące wrażenie – bardzo kobiece, a zarazem niewinnie dziewczęce.
 

Po trzecie wreszcie – i to po prostu musi stanowić argument ostateczny – nic nie jest w stanie poprawić samopoczucia w deszczowe czy pochmurne dni tak, jak świadomość niezwykłej, jeszcze letniej w swoim wyrazie, bielizny na naszym ciele. Dzięki temu każda stylizacja nabierze dodatkowego, choć nieznanego wszystkim smaczku, a niesprzyjająca aura zostanie odgoniona przez piękne kolory i kuszące przezroczystości. Dopóki pogoda nie ziębi nas chłodnymi, późnojesiennymi wiatrami i lodowatym deszczem warto dać pierwszeństwo modelom, które przywołają wspomnienie ciepłego lata i słonecznych godzin. Śmiało więc sięgnij po któryś z pociągających projektów marki Vova, które znaleźć można tutaj.