Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Bielizna a typ Twojej osobowości

Każda kobieta jest inna, ma swoją osobowość, inne cechy charakteru , nic więc dziwnego, że każda z nas lubi co innego, zarówno jeśli chodzi o ubiór, jak i muzykę gatunki filmów. W poniższym artykule skupimy się na tym co o naszej osobowości mówi rodzaj bielizny jaką nosimy. Zobacz jaki jest Twój typ osobowości na podstawie bielizny, którą nosisz. 

Bielizna jest częścią garderoby, którą na co dzień się nie chwalimy, zarezerwowana jest wyłącznie dla nas i dla naszego mężczyzny, a to też nie zawsze! Dobrze skomponowana bielizna może mieć pozytywny wpływ na poczucie własnej wartości, na pewność siebie oraz na samopoczucie każdego dnia, dlatego tak ważne jest dobieranie jej do swojej osobowości, dzięki temu właśnie czujemy się komfortowo i wygodnie. Zatem co mówi o nas nasza bielizna?

Klasyka - figi damskie

Kobiety noszące figi zwykle są towarzyskie, są pozytywnie nastawione do życia, mają sporo entuzjazmu, a przez znajomych jest to bardzo doceniana cecha. Być może Twój wygląd jest często poważny, jednak nie masz problemy w nawiązywaniu relacji oraz jej utrzymaniu. Kobiety te często są w centrum zainteresowania, ważna jest dla nich niezależność. Jeśli najczęściej wybieraną bielizną są figi to właśnie taką kobietą jesteś

figi

Na sportowo - szorty damskie

Z pewnością wygoda ma dla Ciebie największe znaczenie, nie lubisz czuć się niekomfortowo. Jesteś kobietą, która stawia na indywidualność, uwielbiasz ruch, sport to dla Ciebie coś co Cię relaksuje, jesteś elastyczną, miłą kobietą, która świetnie nawiązuje relacje z mężczyznami. Aktywne kobiety często mają do zaoferowania więcej, dlatego jesteś w typie większości mężczyzn. 

szorty

Seksownie - stringi damskie

Kobiety noszące stringi zwykle wiedzą, że są niezwykle seksowne, mają poczucie własnej wartości i seksapilu, wiedzą czego chcą i nie boją się o tym powiedzieć. Lubią flirty, lubią być również adorowane i doceniane. Kobieta nosząca ten typ bielizny często stawia sobie wysoko poprzeczkę, ciężko pracuje by osiągnąć to co sobie założyła. 

stringi