Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Blondynka, a brunetka - jaką bieliznę wybrać?

Z pewnością wiecie, że wybór idealnej bielizny to nie tylko dopasowanie do figury, ważna jest również karnacja oraz kolor włosów. Oczywiście to tylko kilka z czynników, postaramy się jednak w tym artykule przybliżyć jaka bielizna pasuje do kobiet o ciemnych włosach, a jaka do blondynek. Dopasuj kolor bielizny do typu urody! 

Stonowany komplet w bieli 

bielizna w kolorze białym

Biel jest niezwykle uroczym i niewinnym kolorem, pasuje do każdego typu urody, jednak kobiety o jaśniejszej cerze powinny wybierać modele w odcieniach ecru, będą wyglądać dużo lepiej. Poznaj nasze komplety w kolorze bieli. 

Butelkowa zieleń 

bielizna butelkowa zieleń

Kolor ciemnej zieleni pasuje zarówno do blondynek, jak i brunetek, jednak najlepiej w tych kolorach prezentują się Panie o rudych włosach. To właśnie ten kolor podkreśla niezwykłą urodę rudowłosych Pań. 

Pomarańcz i czerwień 

Bielizna w kolorze pomarańczowym

Są to kolory w których nie każdy czuje się dobrze, z pewnością odradzamy tą kolorystykę Paniom o jasnych blond włosach, mogą się czuć przytłoczone. Dla Pań o włosach rudych oraz brunetek, a nawet ciemnych blondynek te kolory będą w sam raz. 

Klasyczna czerń 

bielizna w kolorze czarnym

Kolor czarny jest uniwersalny, oczywiście pasuje do każdego typu urody, jednak często uwydatnia zmęczoną cerę, podkrążone oczy. Jest to kolor dosyć poważny dlatego warto łączyć go ze zdobieniami typu koronka. 

Skomponuj swój własny komplet dopasowany do Twojej karnacji oraz koloru włosów, wyglądaj idealnie każdego dnia, poczuj się swobodnie!