Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

SOS dla włosów

Słońce, wiatr i słona morska woda nie są sprzymierzeńcami naszych głów. Latem włosy stają się suche, zniszczone i pozbawione blasku. Piękny wygląd mogą im przywrócić jedynie odpowiednie kosmetyki regeneracyjne i ochronne.
 

Na pierwszy ogień idą najczęściej stosowane i łatwo dostępne odżywki w sprayu bez spłukiwania oraz te w piance, które stosuje się tuż po kąpieli słonecznej. Produkty tego typu zwykle zawierają w sobie naturalne ekstrakty z owoców oraz substancje nawilżające. Wszystko to wygładza i regeneruje ich najbardziej zniszczone części i przywraca równowagę podrażnionej skórze głowy, a czuprynie nadaje miękkość, elastyczność i połysk.
 

Wybierając się na urlop warto wziąć ze sobą ochronne mgiełki do włosów, w skład których wchodzą filtry przeciwsłoneczne oraz proteiny, witaminy i wyciągi z roślin. Spray taki jest wygodny w użyciu i nie przetłuszcza włosów.

A co jeśli po wakacyjnym odpoczynku kosmyki nadal nie chcą powrócić do dobrej kondycji? Wtedy należy sięgnąć po odżywki rewitalizujące albo specjalne mleczka po słońcu, które są bardzo delikatne i nie obciążają nadmiernie. Wybór jest ogromny, o czym możecie się przekonać na stronie naszego sklepu Ekskluzywna.pl.