Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Anarchia kontrolowana

Ostatni pokaz Roberta Kupisza po raz kolejny udowodnił, jak ogromny potencjał drzemie w modzie ulicy – pozornie anarchistycznej, niekontrolowanej, ale również rządzącej się swoimi niepisanymi regułami. Wzięty polski projektant wyłuskał najciekawsze smaczki i stworzył niebanalną, nonszalancką kolekcję „Anarchy” opartą na buntowniczych, miejskich stylizacjach młodych ludzi.
 

I tak znajdziemy tu odwołania do już znanych, ale nadal budzących wiele emocji motywów, które są znane nie tylko współczesnemu młodemu pokoleniu, ale również grupie obecnych 30- i 40 – latków, a które ciekawie połączono z zupełnymi nowościami. Starsi z pewnością pochylą się nad bluzami w czarno – białe pasy, pojawiającymi się wszędzie zamkami oraz skórzanymi ramoneskami. Te typowo punkowe motywy spod znaku Jarocina okazują się być bowiem ponadczasowymi.
 

Z kolei „młodość” zainteresują kurtki parki, np. w wersji a’la sukienka, panterkowe minispódniczki i szorty oraz dżinsowe kamizelki i zwężane spodnie. Znalazło się też kilka bardziej ekstrawaganckich propozycji, jak chociażby przejrzyste męskie bluzy czy przewiązywane w pasie koszule, odgrywające role spódnic.

Śmiało możemy więc sięgać po uliczne wzory, cętkowane printy, przezroczystości, graficzne nadruki i zwężane spodnie w kolorach czerni i czerwieni.


Ciekawe połączenia z pewnością dodadzą nam charakteru i pozwolą być modnymi. A że ostatnimi czasy moda coraz częściej idzie w parze z wygodą i oryginalnym designem pozostaje nam cieszyć się tym faktem i korzystać z łaskawej koniunktury. Z tego też powodu serdecznie zapraszamy na stronę naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl, w którym znajdziecie Państwo bogaty wybór odzieży damskiej i odzieży męskiej, będącej odwzorowaniem najciekawszych aktualnych trendów, spośród których każdy wybierze coś dla siebie.