Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Biustonosze na miarę Twoich potrzeb

Idealny biustonosz charakteryzuje się odpowiednim dopasowaniem do ciała, biust powinien być utrzymany, nie wylewać się po bokach, biustonosz powinien być nieruchomy, powinnaś nie odczuwać jego przemieszczania się w trakcie ruchu. Podczas dobierania stanika należy pamiętać, aby jego obwód nie był zbyt luźny, czy zbyt ciasny. Idealnie kiedy możesz włożyć pod stanik dwa palce. Sprawdź jak dobierać biustonosz, czym się kierować i kiedy zdecydować się na większy bądź mniejszy rozmiar. Biustonosz idealny dla małego biustu

Jeśli jesteś posiadaczką mniejszego biustu, powinnaś kierować się przede wszystkim idealnym dopasowaniem, często Panie o figurze klepsydry wybierają staniki push-up, a nawet te modele powinny być szyte na miarę, stanik który odpowiednio utrzyma oraz wymodeluje piersi będzie prezentował Twój dekolt w dużo lepszy sposób niż zwykły średnio dopasowany biustonosz, uwierz ma to ogromne znaczenie dla Twojego wyglądu i co ważne również dla Twojego samopoczucia. Zadbaj o to, by Twój stanik miał odpowiedni obwód oraz odpowiednią wielkość miseczek. 

Poznaj nasze biustonosze push-up

Biustonosze push-up

Biustonosz dla średniego i dużego biustu 

Kobiety posiadające średni biust mają wiele możliwości doboru staników, idealnymi biustonoszami będą modele miękkie oraz usztywniane. Jak I dla małego biustu warto dobierać modele odpowiednio dopasowane, w przypadku większych biustów ma to już ogromne znaczenie, wpływa to pozytywnie na postawę ciała, na kręgosłup oraz na to jak się czujesz. Możesz tego nie zauważać, ale biustonosz na miarę Twoich potrzeb będzie świetnie eksponował Twoje atuty. Przed zakupem biustonosza koniecznie zmierz obwód pod biustem oraz w biuście. 

Biustonosze na duży biust

Sprawdź biustonosze dla dużego i średniego biustu w Eksluzywna.pl