Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Co warto zabrać na plażę?

Czas spędzony na plaży czy na basenie to niewątpliwe spora dawka relaksu, warto jednak jak najlepiej przygotować się do wyjazdu na plaże, czy nawet na basen, cały dzień spędzony na słońcu może mieć negatywne konsekwencję zdrowotne, przede wszystkim poparzenia słoneczne czy udar. Poznaj sposoby zabezpieczenia się przed słońcem oraz sposoby na zwiększenie komfortu, dzięki naszym wskazówkom spędzisz cały dzień komfortowo na plaży. 

Ochrona głowy przed słońcem 

Najważniejszym elementem, o którym nie możesz zapomnieć jest ochrona głowy przed słońcem, warto zabrać ze sobą czapkę, kapelusz czy inne nakrycie, które zabezpieczy Cię przed słońcem oraz ochroni twarz przed promieniami UV - wpływ słońca na szybkość starzenia jest potwierdzona badaniami, warto więc zachować umiar podczas opalania, szczególnie twarzy. Sprawdź kapelusze i czapki na plażę w Ekskluzywna.pl

Kapelusz na plażęKapelusz plażowy

Torba plażowa

Dość istotny elementem, który pozwoli Ci spakować wszystkie niezbędne akcesoria jest pojemna torba na plażę, musisz pamiętać o filtrze UV, powinnaś zabrać ze sobą również jakieś pożywienie, coś do picia - bardzo ważne przy przebywaniu dłuższy czas na słońcu jest odpowiednie nawadnianie organizmu, dodatkowo zabierz ze sobą ręcznik na którym będziesz mogła leżeć. Sprawdź torby plażowe, w które spakujesz wszystkie te akcesoria. 

Torba plażowaTorba plażowa

Klapki na plaże

Plaże są różne, od kamienistych po piękne piaszczyste, jeśli nie do końca jesteś pewna jakiego rodzaju plażę odwiedzisz powinnaś zabrać ze sobą również klapki, na piaszczystych plażach również warto je ze sobą mieć, zawsze jest możliwość wyjścia do restauracji, jest to obuwie bardzo komfortowe podczas upałów. 

Klapki plażowe

Zobacz wszystkie akcesoria plażowe dostępne w naszym sklepie.