Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jaki strój kąpielowy dla wystającego brzucha?

Kobiety posiadające wystający brzuszek często nie czują się komfortowo na plaży czy basenie, wybierają jednak stroje nie dopasowane do ich figury, a to jest kluczem by czuć się swobodnie i dobrze w każdej sytuacji, warto podkreślić, że nie musisz wybierać kostiumów jednoczęściowych. Sprawdź jakie stroje kąpielowe powinnaś wybrać jeśli posiadasz wystający brzuszek.

Strój kąpielowy dla kobiet z wystającym brzuszkiem

Prawdopodobnie posiadasz figurę gruszki, kobiety o tym typie figury najczęściej wybierają jednoczęściowe stroje kąpielowe, ponieważ wstydzą się swoich niedoskonałości. Możesz zdecydować się na kostium kąpielowy z wyższym stanem, dzięki temu zakryjesz mankamenty swojej figury oraz wyeksponujesz swoje atuty, a nimi niewątpliwie są Twoje nogi oraz biust. 

Wybierając strój kąpielowy kieruj się w szczególności typem dolnej części - wyższy stan, pamiętaj by nie wybierać stroju, który skróci optycznie nogi - nie decyduj się więc na majtki z nogawkami, wybieraj typ fig z wycięciem.

Poznaj nasze propozycje:

Marko Verona Hollywood - strój kąpielowy o oryginalnym charakterze, precyzyjnie wykonany, przepiękna kolorystyka, dzięki której szybciej złapiesz słońce - jasne kolory odbijają promienie słoneczne, możesz więc szybciej się opalić. Marka Marko stawia przede wszystkim na wygodę. Paseczki u boku dodają wyjątkowego charakteru.

Strój kąpielowy z wysokim stanem

Marko Martha Blu Scuro - wyjątkowa kolorystyka oraz wykorzystanie oryginalnej siateczki nadaje całości pięknego wyglądu, każda kobieta w tym modelu będzie prezentować się dobrze. Tym strojem ukryjesz niedoskonałości i podkreślisz atuty.

Strój kąpielowy z wysokim stanem

Sprawdź wszystkie propozycje w Ekskluzywna.pl