Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Strój kąpielowy dwuczęściowy dopasowany do Twojej figury

Zastanawiasz się jak dobrać strój kąpielowy dwuczęściowy? Tak, aby wyglądał perfekcyjnie na Twoim ciele, eksponował atuty Twojej figury i ukrywał ewentualne niedoskonałości? 

Skoro zastanawiasz się jaki strój kąpielowy wybrać z pewnością zdajesz sobie sprawę, że kostiumy potrafią zdziałać cuda. Mogą optycznie podkreślić Twoje uda oraz biust. Poznaj nasze zasady dobierania dwuczęściowych kostiumów. 


Pomyśl o wszystkich poprzednich wakacjach, czy nosiłaś kiedyś strój w którym czułaś się naprawdę pewna siebie? Może odpowiednia kolorystyka sprawiła, że czułaś się dobrze i komfortowo. Jeśli na podstawie poprzednich wakacji będziesz w stanie określić jakie kroje lub kolory pasowały do Ciebie będzie Ci z pewnością dużo łatwiej, jeśli jednak Twoje wybory zawsze okazywały się błędem i nigdy nie czułaś się wyjątkowo i komfortowo w żadnym kostiumie kąpielowym powinnaś zajrzeć do naszych wskazówek. 

Kostium przede wszystkim powinien zapewniać swobodę, nie powinnaś odczuwać dyskomfortu podczas ruchu, z pewnością zależy Ci również na równomiernej opaleniźnie.

  • Określ swoją figurę - jest to ważne by wybrać strój, który zatuszuje niedoskonałości i ukaże Twoje atuty. Jak każda z nas wie, żadna kobieta nie ma sylwetki idealnej, nawet jeśli na pozór tak to wygląda. Głównie narzekamy na wystający brzuch czy za mały biust, każda z tych cech to cecha charakterystyczna danego typu figury, można je w łatwy sposób ukryć. 

Stroje kąpielowe dla figury Jabłko 

Kobiety posiadające ten typ figury jako główny mankament swojej sylwetki uważają brzuch, nie zdają sobie często sprawy, że mają bardzo zgrabne i atrakcyjne nogi oraz pełny biust, który w łatwy sposób można podkreślić. W przypadku tego typu figury oraz kostiumu dwuczęściowego można w bardzo efektowny sposób zatuszować wystający brzuszek, wystarczy wybrać strój z wysokim stanem, pamiętaj jednak, żeby wybierać majtki mocniej wycięte, najlepiej figi - podkreślą Twoje długie i zgrabne nogi. 

Strój kąpielowy dwuczęściowy

Kostiumy dla figury Klepsydra 

Kobieta posiadająca typ figury Klepsydra w zasadzie nie musi wybierać konkretnego fasonu, wszystkie będą idealnie dopasowane, najlepiej więc kierować się samopoczuciem podczas użytkowania, obecnymi trendami oraz jakością materiału. Stroje dla figury Gruszki 

Kostiumy kąpielowe dla figury Gruszki powinny odwracać uwagę od bioder, kobiety z tego typu figurą zwykle mają mocniej rozbudowane biodra, można podkreślić górę odpowiednimi zdobieniami, a dół wybrać stonowany. 

Strój kąpielowy dla gruszki

Sprawdź wszystkie nasze propozycje, wybierz strój dopasowany do Twojego typu figury.