Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jak założyć biustonosz samonośny?

Biustonosz samonośny inaczej stanik samoprzylepny jest szczególnie polecany na specjalne okazję, do sukienek z odkrytymi plecami czy do bluzek z odkrytymi ramionami. Zastanawiasz się jak go założyć? Jak sprawić by nosiło się go komfortowo? Na te i inne pytania odpowiemy w tym artykule. 

Kobiety decydujące się na biustonosze samonośne zwykle szybko się zniechęcają, po pierwszym noszeniu żałują swojego zakupu, nic w tym dziwnego, większość tego typu produktów początkowo była kupowana z zagranicznych często chińskich serwisów, gdzie jakość wykonania nie była zadowalająca, kusiły jednak ceną. Warto uświadomić sobie, że bielizna nie może być tania, bielizna ma styczność z najdelikatniejszymi częściami naszego ciała, powinna być wykonana z najlepszych materiałów, by nie powodować otarć i dyskomfortu podczas jej użytkowania. Ważne jest również to, by umiejętnie obchodzić się z tego typu stanikiem. 

Biustonosz samonośny

Jak zakładać? 

Biustonosz musi być idealnie przyklejony do Twojego ciała, aby zapewnić Ci komfort, również po to by nie odpadł w najmniej oczekiwanym momencie. 

  1. Nie używaj żadnych balsamów przed nałożeniem biustonosza - balsamy i olejki natłuszczają ciało klej straci swoje właściwości podczas styczności ze skórą
  2. Upewnij się, że Twoje ciało jest suche i czyste 
  3. Wiązania przy miseczkach należy rozluźnić - jeśli Twój biustonosz nie posiada wiązań, pomiń ten krok
  4. Zdejmij silikonową osłonę - odłóż ją następnie, aby po zdjęciu biustonosza przykleić ją ponownie
  5. Przyklej biustonosz najpierw do jednej, a następnie do drugiej piersi - upewnij się, że biust jest prawidłowo zebrany
  6. Przyciśnij piersi, aby biustonosz dobrze się przykleił 
  7. Ściągnij wiązania jeśli biustonosz takie posiada - wyeksponujesz w ten sposób piersi 

Podczas pierwszego zakładania stanika samonośnego mogą pojawić się problemy, ta czynność wymaga wprawy, więc nie zrażaj się i spróbuj ponownie. Powyższy sposób zakładania biustonosza samonośnego pozwoli Ci uzyskać efekt jakiego oczekujesz, wyeksponujesz piersi, nie będą opadać, co najważniejsze będziesz mogła cieszyć się nienagannym wyglądem. Warto więc poświęcić chwilę czasu na naukę tej czynności. 

Podczas ściągania biustonosza wystarczy nawilżyć swoją skórę wodą, zdejmowanie biustonosza z pewnością jest dużo prostsze. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz stanik samonośny, który naprawdę Ci się podoba.