Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jak wiązać pareo plażowe?

Pareo to chusta plażowa, która skutecznie osłania ciało przed słońcem lub wtedy kiedy chcemy zatuszować drobne niedoskonałości. Jest to również świetne rozwiązanie podczas podróży, może zastąpić nam zarówno sukienkę, jak i spodnie, czy szalik. Poznaj nasze sposoby na wiązanie pareo plażowego

Pareo jako sukienka

Najlepszym rozwiązaniem według nas jest metoda wiązania na sukienkę, świetny sposób nawet przy wyjściu na obiad blisko plaży. Możemy spokojnie wyjść w hotelu w sukience bez konieczności noszenia dodatkowej torby, do której schowamy ją na plaży. 

Aby zawiązać pareo jak sukienkę należy przerzucić chustę na plecy następnie owinąć się nią trzymając dwa końce, na koniec związać obydwa końce na karku. Proste i szybkie, prawda? 

Pareo plażowe

Pareo jako oryginalne spodnie?

Spodnie na plaży to również dobre rozwiązanie, szczególnie dla Pań, które nie przepadają za noszeniem sukienek czy spódnic. 

Zwiąż z tyłu nad biodrami dwa sąsiadujące obok siebie końce chusty, następnie przełóż ją między nogami i złap dwa pozostałe końce, zwiąż je na przodzie. A może bluzka?

Pareo jako bluzka to znakomite rozwiązanie, jest niezwykle przewiewne, a w dodatku prezentuje się znakomicie. 

Zawieś chustę na szyi tak by z jednej i z drugiej strony rozkładała się taka sama długość materiału. Tkanina powinna układać się na piersiach, Ty następnie skrzyżuj chustę na przodzie i przełóż dwa końce do tyłu, zwiąż i ciesz się piękną letnią bluzką. 

Pareo plażowe

Pareo możesz wiązać w dowolny sposób zachęcamy do testowania, może sama wpadniesz na świetne rozwiązanie jak kombinezon czy oryginalna spódnica. Ta niezwykła chusta sprawdzi się zarówno na plaży, na wieczornej wakacyjnej kolacji, na letnich spacerach. Przekonaj się sama i wybierz model dostępny na naszej stronie