Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Spodenki kąpielowe dla mężczyzn

Spodenki kąpielowe czy kąpielówki? Wszystko zależy od tego w których czujesz się bardziej komfortowo. Naszym zdaniem spodenki kąpielowe są wygodniejsze, można w nich zarówno pływać, jak i grać w piłkę plażową. Sprawdzą się szczególnie na wakacjach, kiedy jedziemy w dalszą podróż, a do plaży mamy dalej, nie musimy nosić ze sobą dodatkowego bagażu, nie musimy się przebierać, możemy bez problemu w spodenkach wejść do sklepu. Kąpielówki będą lepsze przy wyjazdach na basen. 

Spodenki kąpielowe w Ekskluzywna.pl 

Lato tuż, tuż, powinniśmy zadbać więc o naszą odzież plażową, żeby nie zostawiać zakupu odzieży do pływania przed wyjazdem, sprawdź więc spodenki kąpielowe z naszej oferty. 

Idealne na plaże?

Szorty kąpielowe na plaże powinny być wykonane z materiału, który pod wpływem słońca nie traci swojego koloru. Polecamy więc spodenki Reebok, posiadające regulowanie w pasie oraz kieszenie, dzięki temu będziemy mogli zabrać ze sobą telefon czy też portfel. Spodenki są wykonane z wysokiej jakości materiału, który zarówno nie wyblaknie ani pod wpływem wody, ani też słońca. 

Spodenki kąpielowe

A na basen?

Marka Henderson tworzy spodenki kąpielowe z najwyższą jakością, dbają o każdy szczegół, dlatego noszenie ich jest niezwykle komfortowe. Modna kolorystyka cechuję markę jako nowoczesną, wykonane są z szybkoschnącej tkaniny, dzięki temu sprawdzą się właśnie na basenie, kiedy po pływaniu musimy wsiąść do auta i wrócić do domu. Idealnie sprawdzą się do siatkówki plażowej, czy też opalania. Z boku znajdziesz kieszenie ze szlufką, możesz więc spokojnie schować w nich portfel i nie martwić się możliwością jego zgubienia.

Materiał tak jak w przypadku Reebok jest odporny na słońce oraz słoną czy chlorowaną wodę. 

Spodenki kąpielowe

Zobacz wszystkie spodenki kąpielowe dla mężczyzn z naszej oferty.