Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Stroje kąpielowe - największe hity nadchodzącego lata

Nadchodzące lato będzie niezwykle upalne, warto przygotować się na wyjazd nad jezioro, na basen czy na wakacje. Stroje kąpielowe w ofercie Ekskluzywna.pl to wyjątkowe i seksowne kroje, które będą idealnie dopasowane do Twojej sylwetki. Poznaj nasze kategorie produktowe. 

Stroje kąpielowe dwuczęściowe 

Dwuczęściowe stroje kąpielowe w momencie ich pojawienia się były dość kontrowersyjne, odsłaniały więcej ciała, dziś prawie każda kobieta ma w swojej szafie dwuczęściowy strój kąpielowy. Każda kobieta niezależnie od rozmiaru moze nosić strój kąpielowy w wersji dwuczęściowej, wiele kobiet czuje się skrępowanych, a mimo wszystko bardzo chciałyby założyć dwuczęściowy model, apelujemy więc do każdej kobiety, Twoje kompleksy w większości widzisz tylko Ty, inni ich nie zauważą, dlatego nie krępuj się i wybierz strój, który podoba Ci się najbardziej, jesteśmy pewnie, że po pierwszym wyjściu na plażę wszystkie Twoje obawy znikną. 

Strój kąpielowy dwuczęsciowy

Stroje kąpielowe jednoczęściowe 

Stroje kąpielowe jednoczęściowe są świetną alternatywna do strojów dwuczęściowych, często kobiety o szczupłej figurze wybierają właśnie takie modele, aby podkreślić linie talii, stroje te prezentują niezwykle seksownie i uwodzicielsko, często posiadają efektowne wstawki nadające całości drapieżnego i oryginalnego charakteru. Kostiumy dwuczęściowe są polecane również kobietom, które krępują się przed pokazywaniem swojego ciała, jeśli masz do zamaskowania niedoskonałości wybierz strój jednoczęściowy, pamiętaj jednak, że każda kobieta jest inna i każda kobieta jest piękna, nie powinnaś przywiązywać szczególnej wagi do swoich niedoskonałości, staraj się wyciągać atuty swojej figury, z pewnością poczujesz się bardziej pewna siebie. 

Dwuczęsciowe stroje kąpielowe

Monokini 

Monokini to propozycja stroju kąpielowego, który ma za zadanie ukryć niedoskonałości figury w postaci wystającego brzuszka, ten rodzaj kostiumów jest polecany również Paniom o szczupłej sylwetce, prezentuje się bardzo elegancko, polecamy na wyjazdy zagraniczne i kąpielowe w basenach hotelowych.

Monokini