Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Półgorset - dla kogo?

Półgorset czyli biustonosz posiadający część gorsetową, dłuższą lub krótszą, jest to sposób na podkreślenie zarówno małego, jak i dużego biustu. Zobacz nasze propozycje półgorsetów, sprawdź jak je nosić i komu pasują. 

Mały biust 

Biustonosz półgorset będzie odpowiedni zarówno dla dużego, jak i dla małego biustu. W przypadku mniejszych piersi półgorset je podkreśli i optycznie powiększy, aby uzyskać efekt powiększenia należy wybrać biustonosz z haftami, koronkami i zdobieniami, które odciągną uwagę od piersi, takie zdobienia wpływają pozytywnie na efekt większego biustu. 

Sprawdź nasze propozycje dla mniejszych piersi. 

Półgorset

Duży i średni biust 

Z pewnością na dużym i średnim biuście półgorsety prezentują się najlepiej, dodatkowym atutem jest efekt zmniejszający piersi, wystarczy wybrać model bardziej stonowany, w ciemniejszych barwach. Jeśli jesteś posiadaczką średniego biustu powinnaś kierować się taka samą zasada jak posiadaczki mniejszych piersi, wybierać modele ze zdobieniami, dzięki temu jeszcze bardziej podkreślisz swoje wdzięki. 

Biustonosze damskie

Półgorsety to biustonosze niezwykle romantyczne i seksowne, mogą posłużyć jako bielizna erotyczna, każdego dnia możesz się czuć wyjątkowo i pięknie, a co za tym idzie kobieco. Polecamy połączenia biustonoszy skompletowane do dopasowaną dolną częścią bielizny, tak dobrany komplet będzie odpowiedni zarówno na co dzień, jak I na wyjątkowe, specjalne okazje. Sprawdź teraz nasze propozycje i przekonaj się sama, półgorsety to wyjątkowa bielizna dla każdej kobiety.