Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Brazyliany - jak odpowiednio dobrać figi brazylijskie?

Figi brazylijskie to bielizna mająca na celu wyeksponowanie kobiecych atutów, pośladków oraz bioder. Mocne wycięcia z przodu oraz z tyłu na pośladkach mają na celu podkreślić Twoje ciało. Bielizna ta będzie idealna do dopasowanych spodni, nie będzie odznaczać się pod ubraniem. 

Dla kogo odpowiednie będą bazyliany?

Ten rodzaj bielizny będzie idealny dla pewnych siebie i odważnych kobiet, ponieważ mają na celu podkreślenie kobiecego ciała. Figi będą idealne dla kobiet z wyraźnie wcięta talią, optycznie zaokrąglą pośladki. Jeśli posiadasz szersze biodra wybierz właśnie ten rodzaj bielizny, pięknie podkreślą Twoje atuty. 

Brazyliany

Z czym łączyć figi brazylijskie?

Warto pamiętać, że figi brazylijskie nie będą odpowiednie dla odzieży z cienkiego materiału , mogą zbyt mocno odkrywać ciało, przez co stylizacja może wyglądać zbyt wulgarnie, będą jednak idealne do obcisłych spodni, sukienek czy spódnic, dzięki połączeniu brazylianów z tym rodzajem odzieży unikniemy odznaczania się bielizny pod ubraniem - tak jak w przypadku zabudowanych majtek damskich. Pamiętaj, że aby czuć się seksownie niezwykle ważna jest bielizna, a nie tylko odzież, bielizna dodaje pewności siebie, dzięki niej zyskasz świetne samopoczucie na co dzień. 

Figi brazylijskie

Odkryj nasze figi brazylijskie i przejrzyj całą ofertę dostępną w Ekskluzywna.pl 

Figi brazylijskie

Nasze niezwykle kobiece figi damskie typu brazyliany to odpowiedź na potrzeby kobiet ceniących sobie oryginalność, niebanalne kroje. Podkreśl swój seksapil i wybierz figi damskie z naszej oferty.