Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Dlaczego dobre biustonosze są drogie?

Na Polskim rynku pojawiło się przez ostatnie lata sporo odzieży oraz bielizny sprowadzanej z Chin, ceny owej sprowadzanej bielizny są dużo niższe niż ceny produktów Polskich czy nawet Europejskich marek. Powodem niższych cen jest gorsza jakość materiałów oraz tania siła robocza. Najlepszą jakością cieszą produkty lokalne, głównie dzięki wykorzystaniu dużo lepszych materiałów, czas na produkcje biustonoszy w Polsce jest dłuższy, warto zaznaczyć, że w przypadku Polskich produktów każdy detal ma znaczenie, kupując biustonosz w przedziale cenowym między 100, a 200zł możemy być pewni, że posłuży nam przez dłuższy czas. Tania bielizna, a szczególnie biustonosze kupione za 30 zł służą często jednorazowo, przez to pozornie tani produkt staje się drogim, musimy często wymieniać i kupować nową bieliznę.

Droższy biustonosz - zalety

Decydując się na zakup droższego biustonosza stawiamy na lepsze jakościowo materiały, nie będą powodowały otarć czy podrażnień. Często wykorzystywana bawełna jest miękka i delikatna dla skóry, niweluje możliwość alergii skórnej. Biustonosz wykonany z lepszych materiałów będzie miał również lepszą konstrukcję, lepiej będzie modelował piersi i je podnosił. Zapewni nam również wygodę w ciągu dnia. 

Biustonosz

Tanie biustonosze 

Biustonosze gorszej jakości mogą znacząco wpłynąć na nasze samopoczucie, ciągłe uwieranie, otarcia są przecież bardzo niekomfortowe. Biustonosze z Chin zwykle są wykonane z poliestru, bez domieszki dodatkowych materiałów, które zapewnią naszej skórze oddychalność i delikatność. Taki materiał może być powodem pojawiania się zmian skórnych z których nie będziemy zadowoleni. Wyjątkowo niskie ceny to nie zawsze najlepsze rozwiązanie.

Sprawdź biustonosze z naszej oferty. Najwyższa jakość wykonania i najlepsze materiały.