Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Strój fitness - jaki wybrać?

Stroje fitness to inaczej odzież odpowiednia na siłownię, do biegania, na rolki czy też rower. Strój znacząco wpływa na jakość Twoich ćwiczeń, wybierając stroje fitness dopasowane do naszej sylwetki możemy zapewnić sobie dodatkowy komfort, odzież nie będzie uwierać, przeszkadzać ani powodować podrażnień na skórze. Poznaj nasze stroje fitness.

Strój sportowy

Strój powinien być ściśle dopasowany do pogody za oknem, szczególnie jeśli chodzi o strój do biegania czy joggingu, wiosną warto wybrać krótkie spodenki z topem, zimą termoaktywne legginsy. 

Legginsy termoaktywne      Top damski

Legginsy termoaktywne sprawdzą się najlepiej zimą lub wczesną wiosną, kiedy pogoda jeszcze nie pozwala na założenie szortów czy zwykłych legginsów. Termoaktywny strój zapewnia komfort, dzianina oddycha i pozwala na odprowadzenie wilgoci na zewnątrz, ciało podczas treningu pozostaje suche nawet gdy trening jest intensywny. Warto również podkreślić, że termoaktywne stroje dostępne w naszym sklepie są bezszwowe, idealnie dopasowane do ciała, nie krępują ruchów. Przekonaj się sama i sprawdź nasze legginsy termoaktywne. 

Latem oraz późną wiosną warto wybrać spodenki, które nie tylko będą świetne podczas ćwiczeń ze względu na przewiewność, ale również zapewnią nam opaleniznę, jeśli biegamy w ciągu dnia, każda kobieta wie, że najszybciej opalamy się w ruchu. Spodenki będą odpowiednie do każdego rodzaju ćwiczeń, sprawdzą się na siłowni, podczas joggingu, czy jazdy na rowerze. Będą mogły służyć również na co dzień. Sprawdź wszystkie spodenki damskie do ćwiczeń. 

Zarówno latem, jak i zimą do spodenek oraz długich termoaktywnych legginsów warto dobrać top, zimą wystarczy nałożyć odpowiednią bluzę sportową, a latem wystarczy sam top damski. Taki rodzaj górnej części garderoby sportowej zapewni nam przewiewność oraz pełną swobodę ruchów. Podczas wyboru topów do ćwiczeń kieruj się w szczególności ich elastycznością oraz jakością materiału. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najlepszych tkanin, są komfortowe i delikatne dla skóry. Sprawdź wszystkie topy damskie.