Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Opaski na uda - do czego służą?

Wiosną, a w szczególności latem kobiety borykają się z kilkoma nietypowymi problemami, jednym z nich są otarcia na udach, które tworzą się w wyniku ocierania wewnętrznej strony ud podczas chodu. Sposobem na ten delikatny problem są elastyczne opaski na uda, dzięki którym skóra się ze sobą nie styka, w wyniku czego nie powstają bolące otarcia. Każda z nas w swoim życiu doświadczyła tego niekomfortowego uczucia, podczas długich spacerów czy też pieszych wycieczek. 

Samonośne elastyczne opaski udowe

Opaski na uda to świetne rozwiązanie w momencie gdy zakładamy sukienkę w cieplejsze dni, czasem jest na tyle ciepło, że dodatkowe rajstopy są niekomfortowe, ciało się przegrzewa, a my czujemy się zwyczajnie źle, zamiast chronić, sprawiają wrażenie uporczywego, niepotrzebnego dodatku. Na ratunek w takie dni warto wybrać opaski na uda, które dopasowują się do ciała, nie trzeba ich przytrzymywać dodatkowymi pasami, jak w przypadku pończoch. Zapewnisz sobie w ten sposób ochronę przed bolesnymi otarciami powstającymi w okolicach ud. Silikonowe opaski zapewniają najlepszą przyczepność, nie zsuwają się z nóg, a co najważniejsza nie są widoczne pod ubraniem. 

Jeśli chcemy podkreślić nasze ciało ciekawym, niekonwencjonalnym dodatkiem możemy wybrać opaski koronkowe, które dodatkowo nadadzą stylizacji seksownego charakteru. Takie rozwiązanie będzie świetnie współgrało z zakolanówkami lub krótkimi spodniami, pamiętaj by w tym przypadku dopasować do siebie materiał i kolor spodenek oraz opasek. 

Elastyczna opaska na udaOpaska na udaKoronkowa opaska na uda

Opaski na uda to coś czego kobiety potrzebują, a często wstydzą się ich zakładać. Nie ma obawy nasze elastyczne opaski są niewidoczne - jeśli tego właśnie oczekujesz, mogą również pięknie podkreślić stylizację.

Sprawdź wszystkie opaski na uda dostępne w sklepie Ekskluzywna.pl