Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Kiedy kupić biustonosz do karmienia?

Jesteś w ciąży! To wspaniały czas dla każdej kobiety, przyjście na świat potomka to radość, ale i dodatkowe obowiązki. Kobieta w czasie ciąży powinna o siebie dbać, nie tylko uważać na to jak się odżywia, powinna również dbać o kondycję fizyczną oraz jakość dobieranych tkanin. Częstym pytaniem jakie zadają sobie kobiety w ciąży to kiedy kupić biustonosz do karmienia. Stanik, który będzie idealnie dobrany pomoże kiedy piersi stają się bardziej wrażliwe. Komfort dla kobiety w ciąży powinien być najważniejszy. 

Kiedy kupić nowy biustonosz? 

W momencie kiedy zaobserwujesz jakiekolwiek zmiany powinnaś od razu reagować i szukać biustonosza, który spełni Twoje oczekiwania. Podczas ciąży biust będzie stopniowo się powiększał już na początku ciąży powinnaś dobrać biustonosz, który będzie komfortowy, uszyty z dobrego jakościowo materiału. Podczas ciąży Twój biust zwiększy objętość kilkakrotnie, będzie konieczna więc wymiana biustonosza co jakiś czas. 

Kiedy kupić biustonosz do karmienia

Biustonosz do karmienia najlepiej zakupić kilka dni przed rozwiązaniem. Oszczędzisz sobie nerwów z wysłaniem swojego mężczyzny do sklepu oraz z nietrafionych zakupów. Kupując biustonosz przed porodem będziesz spokojniejsza i co najważniejsze przygotowana na nadejście na świat pociechy. Podczas karmienia Twój biust może zmieniać rozmiary, dlatego na bieżąco reaguj na potrzeby swojego ciała.

Jaki biustonosz po zakończeniu karmienia

Po zakończeniu karmienia Twój biust nadal będzie wrażliwy, zmniejszy się jednak, dlatego będziesz mogła wrócić do mniejszych rozmiarów, zalecamy jednak wybór staników z wygodnych materiałów oraz modeli, które będą zapobiegać opadaniu. Najlepsze będą staniki na szerokich ramiączkach i z pełną miseczką.

Biustonosz do karmienia

Zobacz nasze biustonosze do karmienia piersią. Idealne dla młodych mam.