Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jakie majtki pod legginsy?

Legginsy to często wybierana część garderoby do ćwiczeń, czy też na co dzień. Często możemy również spotkać kobiety noszące legginsy do sukienek, oczywiście odpowiednio dobranych lub tunik. Musimy jednak pamiętać, że do legginsów należy dobrać odpowiednie majtki, gdyż często prześwitują i stają się mniej estetyczne, jeśli bielizna jest źle dobrana. 

Stringi do legginsów

Jeśli uwielbiamy nosić stringi oraz legginsy powinniśmy pamiętać, że ten rodzaj bielizny w połączeniu z legginsami to często zły wybór, jednak możemy postarać się, aby współgrały ze sobą idealnie, wystarczy wybrać stringi gładkie bez zdobień, które nie będą się odznaczały pod ubraniem. Tak skomponowany zestaw będzie wyglądał bardzo elegancko.

stringi do legginsów

Figi do legginsów

Świetnym rozwiązaniem będą figi bezszwowe, które są mocno zabudowane i nie odznaczają się. Zapewniają również wygodę podczas ćwiczeń oraz codziennych czynności. Idealna propozycja dla kobiet praktycznych i ceniących sobie wygodę z komfortem. 

figi zabudowane

Sprawdź nasze propozycję bielizny. W naszej ofercie znajdziesz również legginsy damskie, które sprawdzą się perfekcyjnie na siłowni.