Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jaka bielizna pod suknię ślubną

Bielizna ślubna choć niewidoczna pod suknią wywiera ogromny wpływ na samopoczucie Panny Młodej podczas tego wyjątkowego dnia, dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniej bielizny do sukni, jak i do temperamentu kobiety, która będzie ją nosić. Zdaniem wielu bielizna ślubna powinna być przede wszystkim wygodna i my się z tym zgadzamy. Na noc poślubną bieliznę można zmienić, a podczas długiej nocy weselej ważne, aby Panna młoda czuła się komfortowo. 

Jaka bielizna ślubna?

Najczęściej wybieraną bielizną pod suknie ślubną, nie jest bielizna w kolorze białym, a cielista delikatna bielizna bez szwów, która nie będzie prześwitywać przez suknię. Oczywiście w głównej mierze zależy to od materiału sukienki, jeśli tkanina nie jest prześwitująca to bielizna nie będzie widoczna, zalecamy jednak na przymiarki sukni zabrać bieliznę jaką chcemy założyć w tym uroczystym dniu, stres, który może się pojawić tuż przed ślubem z powodu źle dobranej bielizny nie jest nam potrzebny. Warto sprawdzić wcześniej jak całość będzie się wspólnie komponować. 

Sprawdź naszą bieliznę ślubną i dopasuj ją do swojej sukienki. 

bielizna ślubna

Biustonosz ślubny

Niektóre suknie mają miseczki w gorsecie, w tym przypadku więc biustonosz nie będzie potrzebny, jeśli jednak Twoja suknia wymaga dopasowania biustonosza, wybierz biustonosz samonośny bez ramiączek o cielistym lub białym kolorze - jeśli pasuje. 

Majtki 

Najlepszym wyborem będą bezszwowe figi, choć oczywiście zależy to również od sukienki i temperamentu kobiety, jeśli wiesz, że lepiej będziesz się czuła w seksownej bieliźnie, a Twoja sukienka pozwala na dobór tego rodzaju bielizny to jak najbardziej wybierz te bardziej seksowne. My zalecamy dobór komfortowej bielizny, w której będziesz czuła się swobodnie i wygodnie przez całą noc.