Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Maseczki ochronne

Bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich jest najważniejsze, dlatego powinniśmy pamiętać o systematycznej wymianie masek ochronnych na twarzy, zbyt długie noszenie jednej maski powoduje zawilgocenie, w momencie kiedy maska jest wilgotna, mokra powinno się natychmiast wymienić maseczkę na nową. Warto więc zadbać o większą ilość masek w domu, które można spokojnie wyprać i założyć ponownie. I choć maski nie należą do najwygodniejszych pamiętajmy, że dbamy o własne zdrowie. 

 

Kominy wielofunkcyjne zamiast maski

Kominy są bardzo uniwersalne, naszym zdaniem jest to wygodniejsza forma ochrony naszej twarzy, przy okazji chronimy szyję przed zimnem, możemy okryć nimi głowę lub użyć jako czapki, mają więc więcej zastosowań i są wygodniejsze. Idealnie dopasowują się do twarzy i szyi.

 Komin na szyje i twarz

Maseczki jednowarstwowe 

Maseczki zapewniają ochronę przed rozprzestrzenianiem się zarazków oraz zanieczyszczeń. Posiadają wygodne gumki, które zakładane są na uszy. Idealnie dopasowane do twarzy. Można je prać i zakładać ponownie po wyschnięciu. 

 Maski jednowarstwowe

Maseczki trójwarstwowe 

Maseczki trójwarstwowe jeszcze lepiej chronią Cię przed niepożądanymi zanieczyszczeniami lub wirusami, zakładając maskę trójwarstwową zmniejszamy prawdopodobieństwo zarażenia się koronawirusem. Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i swoich bliskich wybierz maski trójwarstwowe.

 Maseczki twójwarstwowe

Zobacz wszystkie maseczki ochronne.