Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Esotiq and Henderson - bielizna dla mężczyzn

Marka Henderson powstała już 1998 roku, stała się spółką Esotiq & Henderson w 2011 roku. Henderson to przede wszystkim bielizna męska, która cieszy się bardzo wysoką jakością swoich produktów. Panowie w naszej ofercie mogą znaleźć bokserki męskie, koszulki, kalesony oraz skarpetki męskie, czyli podstawy garderoby prawdziwego mężczyzny. 

Bokserki męskie Henderson

Bielizna marki Henderson jest wykonana z wysokiej jakości bawełny, bokserki są dopasowane do ciała, posiadają logo na gumie w pasie, największym atutem są łączenia szwów, które są płaskie i niezwykle komfortowe. Posiadają również bezuciskowe nogawki, które zwiększają wygodę.

Bokserki męskie

Sprawdź bokserki męskie Eqotic & Henderson

Koszulki męskie Henderson

Komfort jest dla nas najważniejszy, dlatego postawiliśmy na odzież marki Henderson, dzięki której każdy mężczyzna poczuje się wygodnie. Wszystkie koszulki z naszej oferty są wykonane z bawełny, co niewątpliwie jest największym atutem, są przewiewne. Znajdziesz u nas koszulki męskie na ramiączkach, koszulki męskie z krótkim rękawem oraz Termoaktywne koszulki dla mężczyzn. 

Koszulki męskie

Sprawdź wszystkie koszulki od marki Henderson

Kalesony męskie Henderson

Kalesony męskie to sposób na utrzymanie ciepła podczas mroźnych wieczorów. Wszystkie produkty zostały wykonane z bawełny, w naszym sklepie znajdziesz również kalesony z systemem Warm Cotton, które utrzymują ciepło i doskonale odprowadzają wilgoć. 

 Kalesony Henderson

Zobacz wszystkie kalesony Henderson.