Wczytuję dane...
Majtki damskie - figi, stringi Wolbar Wol – Bar jest to producent bielizny, który istnieje na rynku od 1995 roku. Swoją ofertę kieruje do o...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Majtki damskie - figi, stringi Wolbar

  Wol – Bar jest to producent bielizny, który istnieje na rynku od 1995 roku. Swoją ofertę kieruje do osób, które stawiają między innymi na piękno, wygodę, jakość oraz ciekawe wzornictwo. Oferta tej marki obejmuje majteczki damskie, wykonane z materiału oddychającego, bardzo miękkiego i przyjemnego dla ciała. W zależności od potrzeb kobiet, produkty występują w formie gładkiej, z koronką, z podwyższonym stanem – tak, jak tylko pragnie tego kobieta!

  Oferta naszych produktów obejmującą tę markę ma do zaoferowania wszystkim paniom różnorodne modele majtek. Polecamy Wam między innymi bezszwowe stringi, pięknie wykonane szorty, klasyczne figi. Część polecanych Państwu produktów to bielizna korygująca, dzięki której można ukryć wszelkie niedoskonałości i mankamenty figury. Jesteśmy przekonani, iż to, co znajduje się w naszej ofercie, pozwoli Wam zakupić takie majtki, w których chodzenie stanie się po prostu czystą przyjemnością. Przyjemny dla ciała materiał łączący się z niebywale wartym uwagi projektem daje możliwość tworzenia takich produktów, jakie ma nam do ukazania marka Wol – Bar. Każdy model to najlepsza bielizna dla wszystkich kobiet, które pragną zyskać rozwiązania dające przyjemność, a niekoniecznie będące jedynie obowiązkiem, który trzeba na siebie założyć.

  WOL-BAR to łódzkie przedsiębiorstwo produkcyjno – handlowo – usługowe zarządzane przez Przemysława Wolniewicza. Firma, która powstała w połowie lat 90 – tych ubiegłego wieku obecnie zajmuje wiodącą pozycję na polskim rynku.

  Główny asortyment marki stanowi damska bielizna, wśród której prym wiodą wyrafinowane szorty, stringi i figi damskie. Kładąc największy nacisk na jakość oraz oryginalne wzornictwo, WOL-BAR współpracuje jedynie z najlepszymi europejskimi dostawcami koronek, haftów oraz dzianin.

  Filozofia firmy w całości opiera się na satysfakcji kupujących. Każdy etap produkcji podlega tu skrupulatnej kontroli, a szefostwo stale szkoli swoich pracowników. Wszystko to oraz solidność, innowacyjność w projektowaniu i podążanie za najnowszymi trendami bieliźnianymi sprawiło, że marka doczekała się rzeszy wiernych klientek, których liczba systematycznie rośnie.

  WOL-BAR posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całej Polski, a oprócz tego od kilku lat z powodzeniem podbija zagraniczne rynki. Do dziś firmie udało się nawiązać trwałe relacje z partnerami na Ukrainie, w Finlandii, we Włoszech, w Wielkiej Brytanii, Grecji, na Islandii, w USA, Czechach i na Słowacji.

  Unikalne wzornictwo, oryginalne detale oraz dbałość o szczegóły – oto przepis marki na zdobycie uznania klientek oraz wyznaczanie trendów na rynku bieliźniarskim w Polsce.