Wczytuję dane...
Vestiva ekskluzywna bielizna damska

Vestiva jest to marka ekskluzywnej bielizny damskiej stworzona przez zespół uznanej na rynku, białostockiej firmy GAIA.

Tym, co proponuje swoim klientom Vestiva są klasyczne body w wielu fasonach oraz figi dostępne w bogatej kolorystyce. Jest to bezszwowa i laserowo wycinana bielizna wytwarzana przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Wszystkie produkty sygnowane tą marką charakteryzują się solidnością, brakiem widocznych przeszyć, znakomitym wyprofilowaniem oraz idealnym przyleganiem do ciała.

Doskonała konstrukcja wyrobów i wysoka jakość oferowanej bielizny sprawiają, że jest to jeden z najczęściej wybieranych producentów.

Propozycje Vestiva kuszą kobiety niepozornymi fasonami, które – gwarantując komfort użytkowania – doskonale sprawdzają się na co dzień, ale w zestawieniu z bardziej wyszukanymi dodatkami mogą stać się wyjątkowymi kreacjami na wyjątkowe chwile. Wszystkie produkty marki będą również idealnym uzupełnieniem klasycznej elegancji, która nigdy nie wychodzi z mody.

Zauważając grono oddanych klientek i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom firma wprowadziła małe urozmaicenia klasycznych fasonów body, dzięki czemu dostępne są teraz również bardziej ozdobne modele, wykończone koronkami lub przezroczystym tiulem.

Aby zapoznać się z ofertą Vestiva w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.