Wczytuję dane...
Verano stroje kąpielowe

Verano to polski producent wysokiej klasy kostiumów kąpielowych. Firma została założona w 1995 roku w Łodzi, a jej właścicielami są Aneta i Sławomir Kaczyńscy.

Od początku działalności marka skupiła się na chęci zapewnienia doskonałej jakości swoich wyrobów oraz zadowoleniu nawet najbardziej wybrednych pań.

Aby stale utrzymywać wysoki poziom produkcji oraz wybijać się na tle konkurencji, Verano na bieżąco śledzi światowe trendy oraz wsłuchuje się w potrzeby swoich klientek, które oprócz wygodnych i odpornych na czynniki zewnętrzne strojów, pragną sięgać po propozycje podkreślające walory sylwetki lub tuszujące ewentualne jej mankamenty. Atutem projektowanych przez markę kostiumów są zatem starannie dobrane tkaniny wysokiego gatunku (lycra) oraz nowoczesna kolorystyka i wzornictwo. W ofercie firmy królują bowiem rewelacyjne, wielobarwne propozycje strojów jednoczęściowych oraz dwuczęściowych, które co roku uzupełniane są nowymi modelami i które dostępne są w dość szerokim przedziale rozmiarowym.

Nic więc dziwnego, że wyroby marki cieszą się niesłabnącym uznaniem nie tylko w Polsce, ale i w wielu krajach Europy.

Aby zapoznać się z ofertą marki Verano dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.