Wczytuję dane...
Steven skarpety i rajstopy

Steven to firma działająca na rynku odzieżowym od 1995 roku.

Od tamtej pory marka zyskała silną pozycję w branży, a jej produkty cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. W kolekcji firmy znaleźć można m. in.: różnego rodzaju skarpety – od eleganckich po typowo sportowe, a także rajstopy i podkolanówki.

Przy wyrobie swoich produktów Steven korzysta z najnowocześniejszych technologii i najlepszych gatunkowo surowców. Producent posiada ponadto wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą oraz nowoczesny, w pełni profesjonalny park maszynowy, wyposażony w wysokiej klasy maszyny włoskie, koreańskie i czeskie. Daje to możliwość dowolnego zabarwiania wyrobów oraz stosowania bogatej stylizacji i wzornictwa. Wszystko to sprawia, że marka jest w stanie zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów, którzy w sposób szczególny cenią sobie nie tylko atrakcyjny wygląd, lecz również jakość i komfort użytkowania.

Dbając o swój wizerunek, promocję i bycie na bieżąco z najnowszymi trendami, firma uczestniczy w licznych wystawach i targach zagranicznych, takich jak: Salon International De La Lingerie Paris, Body Look in Düsseldorf, czy KyivFashion, będącymi największymi Międzynarodowymi Targami Bielizny, Mody Plażowej i Pończosznictwa.

Produkty Steven sprzedawane są za pośrednictwem hurtowni na terenie całego kraju oraz poprzez sieci handlowe. Oprócz stałych kolekcji asortymentowych, producent oferuje możliwość produkowania towaru na indywidualne zamówienie klienta.

Aby w pełni zapoznać się z ofertą marki Steven dostępną w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.