Wczytuję dane...
Spaio bielizna termoaktywna

Spaio to polska marka sportowej bielizny termoaktywnej, będąca własnością łódzkiej firmy Tespol.

W ofercie producenta wyszczególniono kilka linii bielizny termoaktywnej, przeznaczonej do różnego rodzaju sportów, a mianowicie: Fitness Line, Bike Line, Relieve Line, Thermo Line oraz Extreme Line. Każdy produkt wykonany jest z pieczołowitą dokładnością i pozostaje w zgodzie z najnowszymi trendami. Kolekcje projektowane są z myślą o kobietach i mężczyznach prowadzących aktywny tryb życia zarówno w okresie letnim, jak i zimowym.

Do wyrobu swoich modeli Spaio używa najwyższej klasy surowców z wysokogatunkowej, miękkiej przędzy, m. in.: Dryarn, która jest najlżejszym włóknem, jakie występuje w naturze, Resistex Carbon wywołujący antystatyczny, rozpraszający efekt, chroniący skórę przed działaniem energii elektrycznej oraz Resistex Silver o wyjątkowych właściwościach bakteriostatycznych oraz antyzapachowych.

Tym, co wyróżnia markę na tle konkurencji jest posiadanie w swojej ofercie linii Thermo Line Junior, będącej bielizną termoaktywną na okres zimowy przeznaczoną dla dzieci. Kolekcja ta wykonana jest z miękkiej przędzy o wyjątkowych właściwościach bakteriostatycznych oraz antyzapachowych. Jej zaletą jest również trójwymiarowa elastyczność, czyli rozciągliwość we wszystkich kierunkach, a odpowiednio dobrany rozmiar gwarantuje idealne dopasowanie do sylwetki.

Aby w pełni zapoznać się z ofertą marki Spaio dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj

.