Wczytuję dane...
Sassa bielizna damska

Sassa powstała w 1989 roku, kiedy to dwaj sprzedawcy wyrobów gorseciarskich i bieliźniarskich, Rudolf Roeher  i Norbert Armbruster, postanowili uruchomić własną kolekcję bielizny damskiej.

W pierwszych latach swojej działalności firma funkcjonowała przede wszystkim jako dostawca dla odbiorców hurtowych. Dystrybucja własnej kolekcji została uruchomiona dopiero w 1991 roku, a już rok później Sassa rozpoczęła ekspansję na zagraniczne rynki, na których dzisiaj reprezentowana jest przez liczne przedstawicielstwa handlowe oraz wieloletnich partnerów handlowych.

Konsekwentna i żmudna rozbudowa sieci sprzedaży oraz ściśle wytyczona ścieżka rozwoju firmy sprawiła, że od 2008 roku jej produkty stały się wyraźnie rozpoznawalne na rynku. Sassa dodatkowo wzmocniła swoją pozycję decydując się na realizację koncepcji shop-in-shop, polegającej na wkroczeniu marki do dużych domów odzieżowych. Obecnie firma wraz ze swoimi spółkami – córkami z powodzeniem działa w aż 8 europejskich krajach i zatrudnia ponad 1500 pracowników.

Bielizna damska marki Sassa łączy w sobie modne fasony, doskonałą jakość oraz przystępną cenę, w związku z tym jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

Aby zapoznać się z ofertą marki Sassa dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.