Wczytuję dane...
Roye bielizna nocna

Roye to młoda polska marka, której koncepcja zrodziła się w 2012 roku. Jest ona częścią istniejącej od 1997 roku firmy TM EMILI, będącej własnością Tomasza Mielickiego.

Asortyment Roye stanowi szeroka oferta bielizny nocnej, koszulek i piżam, dostępna w różnorodnych fasonach i bogatej gamie kolorystycznej.

Tym, co wyróżnia firmę na tle konkurencji są bez wątpienia unikalne projekty, które łącząc w sobie komfort, wygodę, szyk i kobiecość, są w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednych klientek. Marka na bieżąco śledzi światowe wybiegi oraz wsłuchuje się w oczekiwania swoich odbiorców. Dzięki temu komplety Roye są idealnym połączeniem najnowszych trendów w modzie, nieśmiertelnej klasyki i zabawnych detali. Każda kolekcja tworzona jest tutaj z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz wybór doskonałej klasy materiałów, co sprawia, że efekt końcowy spełnia najwyższe standardy.

Wyroby Roye dostępne są w sklepach z dobrą bielizną damską w całym kraju. Oprócz rodzimego rynku, z powodzeniem sprzedawane są one również w innych państwach Unii Europejskiej.

Aby zapoznać się z ofertą marki Roye dostępną w naszym sklepie Ekskluzywna.pl przejdź tutaj.